reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dawałam mu już i rumianku i koperku włoskiego . Zrobił kupkę nawet dużo ale tak jakby nie do końca bo dalej się pnie i budzi. Zobaczymy później jak to będzie po tym czopku

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
reklama
Życiowa trzymam kciuki aby było wszystko dobrze!! i oby skonczyło sie tylko na strachu, a co do terminu cc - czasem taki niespodziewne przyspieszenie jest dobre :)

Nadziejka biedactwo :( oby czopek mu pomógł, żeby sie nie męczył... a to glicerynowy tak??

India super że Ada tak ładnie przybrała :) :) oby tak dalej :)

U nas całą noc i cały dzien leje. Zaraz jedziemy sie do teściowej przejechać na kawe.
Byłam rano na polowaniu w lidlu i kupiłam Filipowi buty zimowe i nieplanowanie kurtkę ;) ale były takie fajne, że teraz jedną co miałam dla niego a w sumie średnio mi sie podobała wystawiłam na sprzedaż.
 
My tez upolowalismy buty w lidlu [emoji16] tzn chlopaki, ja im tylko powoedzialam na co poluja

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Zrobił tak trosia kupki ale płacze niemiłosiernie mi . Na tyle jedzenia co zjadł to bardzo mało tej kupy. Budzi go ten brzuszek non stop. Daje mi kropelki espumisan bo ten doktor kazał ale to chyba za wcześnie na efekty. Sama nie wiem czy z tych czopkow nie skorzystam. Tak się bidny meczy mi ze naprawdę masakra.

Jeszcze jeden fakt mnie martwi od czasu do czasu drga mu raz jedna raz druga nóżka. Mam nadzieje ze to nie wykształcony układ nerwowy i mu to przejdzie

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
Kochana kup mu rurke taka jak Malami polecala uwierz ze mu pomozesz tym bardzo!

Nuska duzo milosci,!!!


Zaraz Was doczytam.

[emoji173]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
ja po 2 ktg juz jestem spokojniejsza. lekarz powiedział ze duże znaczenie ma pozycja podczas badania i za prawdopodobnie na pierwszym (leżałam na wznak ) młody uciskal pepowine. a na drugim (bok) była ona swobodna. na usg wszystko w porządku. ale do szpitala mam przyjść w środę a w czwartek cesarka :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życiowa czyli dzień wcześniej Jak ten czas leci dobrze ze wszystko ok
Ja po cichu liczę ze może jutro po tym usg mnie wypisza
Kulcia igi jest przeslodki
 
reklama
dzwoneczku jak tam u ciebie?

kurde laski ogolilam się wczoraj na zero... i chyba sobie podraznilam coś hahaha oczywiście ogolilam się na "czuja " i w środę miałam powtórzyć a tu lipa... bo w środę juz szpital. .. wiec pójdę w początkowym stadium zarastania[emoji14]mam nadzieje ze nie będą chcieli powtarzać przed cięciem[emoji14]
Marysia juz jest u dziadków i sobie smacznie śpi :) a mi jest dziwnie jak wiem ze nie mam jej w swoim łóżku. ..


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry