reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Oj Marysiu uwierz ze ja też już bym chciała ;p a z drugiej strony bym chciała żeby mały posiedzial dla pewności do terminu żeby było wszystko dobrze.

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
reklama
Oj laski ale to dziwne ze wy jeszcze macie w brzuchu swoich krasnali :D ruchy się czuło i w ogóle. Mój juz na wolności właśnie go tata usypia :)

Kasia ubieranie spoko nic trudnego :) boję się kąpać sama bo mi kręgosłup wysiada jeszcze po kluciu przy znieczuleniu. 6 razy mnie kluli.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może sprzęt się trochę myli co do wagi . No ale on i tak mówił ze będzie spore dziecko i mnie przeraził ze będzie mi ciężko urodzić ale no mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze.

No zawsze może się Madzia pospieszyć; p

O jeju aż tyle razy Cię kuli? Masakra.

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Będzie dobrze :) Oj ja to powoli kombinuje jakby to przyspieszyć. Od przyszłego tyg już nie będę brała magnezu.

Kulcia, a czemu aż tyle? Jejku sitko można zrobić :(
 
Mnie lekarka mówiła żebym od 37 tygodnia skonczonego nie brała magnezu.

Tak tyle razy bo nie mogła się wkluc. Raz ze tkanka tłuszczową a dwa ze ja miałam bardzo duży brzuch i przez to nie umialam się tak wygiac żeby kręgosłup był w odpowiedniej pozycji. Kolana pod brode. I nie będę kłamać. Ból przy kluciu jest. A to to samo co zzo jakby co. Także nie polecam.

Ja miałam 500 gram mniej niż na usg ale za to długi się urodził.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka dziwne ze się szybciej nie wklul. ..
u mnie było przy Marysi kilka podejść ale ja byłam już na partych od 2godzi i wydawało mi się ze mam jeden ciągły skurcz a oni mi koci grzbiet kazali robić... hehe.
. wyglądałam jakby mi ktoś po nerach bejsbolem naparzal[emoji14]
ciesze się że teraz mam szansę na spokojnie to przeżyć :)
i juz się nie mogę doczekać[emoji14]
Nadziejka, Kasia Marysia wy to już za tydzień jakoś możecie rodzic bezpiecznie ;)


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życiowa ja to się czuje jakbym już miała rodzić, mała wierzga na dole że szok.

Kulcia ale jak z brzuchem się tak wygiąć? Nie dla mnie to nie wyobrażalne.
 
37 musi być skonczony żeby wczesniactwa nie wpisali. Pytałam :D

No z brzuchem a ja miałam bardzo duży przecież. Także nie polecam znieczulenia :)
Ale pani anestezjolog była super i dzięki niej przezylam ta cesarke. Bo jak zaczęło działać znieczulenie i zaczęli mnie kroić to odplynelam, maska tlenowa powodowała klaustrofobie dosłownie i zaczęłam panikować mocno. Ciśnienie mi spadło i ogólnie maszyny piszczaly hehe
Ona mnie wzięła za rękę i kazała patrzeć na siebie. Odliczala mi sekundy do wyjęcia Ignasia mówiła co się dzieje i oddychala ze mną . Wspaniała kobieta. Żałuję , że nie podziekowalam jej lepiej.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem taka zla!! Jedyne balerinki mi pies pogryzl. Stopa mi urosla, a one byly akurat! Boze kochany no![emoji24][emoji24][emoji24][emoji31][emoji35]

[emoji173]Madzia 37 tydzień[emoji177]
 
Do góry