reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Tez mialam cos podobnego, bolaca kroste przy ustach, ale to.na bank nie byla.opryszczka. zachowywalo.sie jak zwykly syf, ze tak.powiem

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
reklama
Takie syfy przy wardze tez mi sie zdarzaja chociaz nie sa tak bolesne. Jak zdarze to jutro pojdze do lekarza i niech zobaczy co to jest.



10tc [emoji295]️
 
Witajcie kochane któraś z Was miala usuwany ząb w ciąży? Odezwal się moj ząb wykrakalam i muszę go dziada wyrwać koniecznie. Na szczęście dentysta byl tak mily ze przyjmie mnie jak wróci z Wwa ok 20. Ale umieram ze strachu i ten pieprzony bol pulsujacy

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kochane któraś z Was miala usuwany ząb w ciąży? Odezwal się moj ząb wykrakalam i muszę go dziada wyrwać koniecznie. Na szczęście dentysta byl tak mily ze przyjmie mnie jak wróci z Wwa ok 20. Ale umieram ze strachu i ten pieprzony bol pulsujacy

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jednak odlozylam do porodu. Wzielam paracetamol i minelo.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry