reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
WIZYTY

JOASIA 5 kwietnia

DEMETRIOS 5 kwietnia godz. 16:15

MANTEZOWA 5 kwietnia godz.15:45

MARTUSIA 5 kwietnia godz. 17:25

EWICZEK
5 kwietnia godz. 17:30

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kasieq gratulacje Corci i wizyty na plus:)

Dziewczyna najwazniejsze ze z Dzidzia ok a wyniki do nastepnej wizyty na pewno sie poprawia:)

maja &&&& za jutrzejsza wizyte:)

Ja juz po bylo bez USG bo Dzidzie ogladalismy na koniec marca, wyniki cytologi super, nie mam raka, krew tez tylko w moczu jakies bakterzysko sie przyplatalo wiec dostalam jakies tablety to lykania nastepna wizyta 8 maja lekarz zbadal mnie na fotelu powiedzial ze wszystko dobrze z USG tez jest zadowolony i kazal sie nie przejmowac tymi bakteriami-od tego sa lekarze i tabletki, to sie nie przejmuje:)
Pytalam o USG polowkowe mowil ze to normalne 2D bede miala robione na koniec maja w przychodni oczywiscie jesli mam ochote moge wydac 250 zl i zrobic sobie 4D ale i tak mowil ze do konca nie sa one pewne bo dopiero jak Dzidzia sie urodzi bedzie wiadomo czy jest w 100 % zdrowa, takze jeszcze sie zastanowimy nad tym 4D.
W sumie jestem z wizyty zadowolona dzieki za &&&& i czekamy na info od reszty dzisiejszych wizytujacych:-)
 
Joasia- gratuluję udanej wizyty. I zazdroszczę tej powizytowej błogości ;)

Za pozostałe dziewczyny zaciskam kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kasieq gratuluję dziewczynki, słodziutka. A zdjątka usg superaśne.

Ja już odliczam dni do mojej wizyty i nie umiem już się doczekać ;)

Ale dzisiaj mamusiek ma wizyty :) Będzie co czytać. Trzymam kciukasy za same pozytywnen wieści ;)

Joasia bardzo się cieszę, że wszystko ok. Teraz masz trochę spokoju do następnej wizyty ;)
 
JOASIA super że wsio jest dobrze :)
DEMETRIOS
MANTEZOWA
MARTUSIA
EWICZEK
Mega kciukasy dziewczyny za wizytki nei nerwujcie się bo wsio będzie si !!!:) wiem łatwo się mówi ja dziś juz nei jem nie spię przed jutrzejszą :(

 
reklama
a ja mam takie pytanie: mam parę(naście) kilo za dużo, i tak się zastanawiałam jaką metodą będę miała teraz robione usg? dowciapne czy przez brzucho? bo jak to drugie to obawiam się, że lekarz nic nie zobaczy :(
 
Do góry