reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Kasieq gratuluje córci :)
Ja trzecie usg będę miała 26 kwietnia, liczę na to że lekarz dojrzy jakie płcie będą. Bardzo chciałabym już to wiedzieć.
Badania miałam robione standardowe, na szczęście wszystko jest ok, tak że mogę jeszcze pracować.
 
reklama
gratuluję udanych wizyt i poznania płci:)

aktualna lista :)

WIZYTY

JOASIA 5 kwietnia

DEMETRIOS 5 kwietnia godz. 16:15

MANTEZOWA 5 kwietnia godz.15:45

MARTUSIA 5 kwietnia godz. 17:25

EWICZEK
5 kwietnia godz. 17:30

MAJA 6 kwietnia

RYBA92012 10 kwietnia

AXARAI 10 kwietnia godz.14:40

LENKAA 10 kwietnia

PAJKAA 10 kwietnia 11:15

JAŚMINUM 11 kwietnia

ALEBUR 11 kwietnia godz.18:00

KASIA P-P 12 kwietnia godz.12;30

ANSURE 12 kwietnia

GORGUNIA
12 kwietnia godz. 14:00

POLISIA 12 kwietnia

DO_IT 13 kwietnia

MISIACZEK 17 kwietnia godz.16:00

DZIEWCZYNA 18 kwietnia godz.12:30

PATRYSIA 18 kwietnia godz.15:00

DEMETRIOS 18 kwietnia godz. 11 badania polówkowe

KASIECZEK 18 kwietnia godz.16:45 badania połówkowe

STOKROTKA.AF 19 kwietnia godz. 10:45

BRYGITTE 20 kwietnia godz. 15:00

AXARAI
20 kwietnia

FASOLKA 23 kwietnia godz. 9:00

ZAANETKAA 24 kwietnia godz.18:40

BUNNY 25 kwietnia godz.11;00

KASIACZEK
25 kwietnia godz.8:20

AXARAI 27 kwietnia badania połówkowe

BABYDOLL 27 kwietnia godz. 11:00

MALUSZEK
30 kwietnia godz. 15:00

MAJA 2 maj badania połówkowe

DO_IT 7 maj badania połówkowe

KASIEQ 8 maj godz. 11:05 badania połówkowe


jeżeli o kimś zapomniałam dać znać :)

TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZE WIZYTY:)


 
Kasieq to fajnie,że wszystko okej :) gratuluje coreczki cos ostatnio same babeczki sie pokazuja :p faktycznie pozowala dzis do zdjec :)
Moj synek ostatnio byl nie fotogeniczny eheh 1 zdjecie tylko fajnie wyszlo jak machal do nas:)

DEMETRIOS,MARTUSIA, EWICZEK, JOASIA, MANTEZOWA TRZYMAMY JUZ KCIUKI I JESTESMY Z WAMI!!!!!!!!

 
Ostatnia edycja:
Marta gdzie ten lekarz przyjmuje?wyprowadzam się za tydzień do Warszawy i chyba będe chciałą zmienić

Dr.Marek Rzewuski - ul.Grochowska 339, na skrzyżowaniu z Międzynarodową, przystanek Bliska. jeśli chodzi o terminy, są bardzo przyziemne, np dzwonisz w piątek i w poniedziałek masz wizytę. mogę podać tel, jeśli chcesz. :)
 
Ja bede miala polowkowe na 4D, z nagraniem plyty, prawdopodobnie miedzy 16 a 18 kwietnia. dzis tam dzwonilam, ale skoro nie jestem "stałą" pacjentką, tylko na samo usg sie chce umowic, to mam dzwonic za tydzien, bo jeszcze za wczesnie termin zajmowac ;-) cena 200zl, no ale ten lekarz taki jest, ze jesli np dziecko zle sie ustawi, nie uda sie zrobic zdjec, albo niewyrazne, to opuszcza ;-)
 
reklama
Do góry