reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
JOASIA 5 kwietnia

DEMETRIOS
5 kwietnia godz. 16:15

MANTEZOWA
5 kwietnia godz.15:45

MARTUSIA
5 kwietnia godz. 17:25

EWICZEK
5 kwietnia godz. 17:30


zaciskam mocno kciuki ;):)
 
Zwolinilo sie miejsce i bede wchodzila na 15-40siedze tu i umieram cala sie trzese pierwszy raz usg u tego lekarza i jeszcze moj M ma spotkanie i go nie bedzie ... A ja boje sie ze nagle Nadia okaze sie chlopczykiem a ja juz tyle rzeczy kupilam na dziewczynke ... Ja chyba tu jajo zniose ;/ Oj trzymajcie mnie bo padne ;/
 
ewiczek najwazneijsze zeby dzieć zdrowy był !!! nei przejmuj sie wyprawką my z mama siostrze tez prawie cala skompletowalysmy rozowa bo do 8miesiaca ciazy byla dziewczynka a pozniej uroslo cos miedzy nozkami i jest chlopak :) i spal w tych rozowych spiochach :) ale nei martw sie nie musi si eokazac ze sie zmienila plec teraz lekarze sie juz tak nie myla jak kiedys :)
ja mam mega rozstrój żoładka z nerwow ! ehhhh aby do jutra ...
 
Joasia ciesze się ze wyniki dobre, bakteriami w moczu się nie przejmuj, jak już leki masz:) To się zdąża dosyć często w ciąży. Dobrze że ci lekarz zrobił cytologie, ja też miałam:) Ponoć na początku i na końcu ciąży powinno się robić ze względu na zapalenia bakteryjne i np. rzęsistka:/ które grożą wczesnym porodem i zarażeniem maleństwa:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I witam się i ja po wizytowo. Dzisiaj nie miałam USG :( ale za to posłuchałam bicia serduszka i standardowo miałam badanie ginekologiczne. Z tego co ginka mówiła to wszystko jest jak w najlepszym porządku z dzidzią. Ponad to prawie całkowicie zwalczyłam anemie :)))
Następna wizyta 7 maja 16.00 :)))

Joasia gratuluję udanej wizyty :)
 
Jestem juz kolejny lekarz powiedzial ze coreczka ;) zdrowa duza , serce jak dzwon spokojna dzis byla ma duzo miejsca w brzuszku ;) wszystko w jak najlepszym porzadku;) jestem mega szczesliwa
dziewczyny gratulacje udanych wizyt ;)))
 
reklama
a ja mam takie pytanie: mam parę(naście) kilo za dużo, i tak się zastanawiałam jaką metodą będę miała teraz robione usg? dowciapne czy przez brzucho? bo jak to drugie to obawiam się, że lekarz nic nie zobaczy :(
Ja mam duza nadwage i lekaz usg robi mi takie i takie ,chociaz mowił mi ze przy nadwadze przy dowcipnym lepiej widac ,ale ja jestem takim przypadkiem ze własnie prez brzuch jest lepiej dzidzie widac :tak: wiec t pewnie bardziej o budowe chodzi a nie o oponki tłuszczowe:-p
 
Do góry