reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Cześć.

Co do łazienki, to jak rano wstałam, to nie miałam co sprzątać. Mój M to zrobił. Nie mogę narzekać na męża, bo dużo mi pomaga przy sprzątaniu, przy dzieciach i czasami coś ugotuje, bo umie :) Nie zawsze jest w stanie pomóc, bo dużo pracuje. A poza tym niedługo ma egzamin na ładowarko-koparki i musi się uczyć.

Molly, nie ma co się wstydzić. Chodzimy w czym nam wygodnie :) Ja nic znowu sobie nie kupiłam. Nic mi się nie podoba. Jedna bluzeczka była, ale ponad 300zł i sobie darowałam kupno. Weszłam dzisiaj do ciążowego sklepu. Niby fajne ceny i ciuchy, a tu babka wyskakuje mi ze zwykłą tuniką za ponad 200zł. Wyszłam ze sklepu. Szkoda mi pieniędzy na coś czego i tak.nie będę nosić. I tak na razie muszę chodzić w tym co mam.

Acgug, Ty to masz skojarzenia. Piwo z butelki, między nogami :laugh2:

Acgug, ja miałam zakaz, później mogłam, a teraz nic mi nie mówiła, ale raczej też mamy zakaz. Mój M podchody do mnie robi :p
 
reklama
Mi by tez bylo szkoda wydac 200 zl na spodnie czy tunike. Za ta kase wole poszalec w ciuchlandzie. Juz mam dwie luzniejsze bluzki i spodnie kupione za grosze. Po co wydawac kilka stow na rzeczy w ktorych pochodzimy 4 miesiace

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
Ojezuńku. Mam nadzieję, że już dobrze będzie.

Kasiu a co za witaminy bierzesz?

Vita miner dha. Jutro odstawie i zobacze reakcje. Teraz leze z goraczka w lozku. Dyrektorka dala mi jutro wolne mam lezec w lozku a popoludniu pojde do lekarza :-( zatoki mnie bola i mam kaszel cos mam na oskrzelach wiec wzielam acc.
 
U mnie wszystko okay , dzidzia ok 2 tyg młodsza niż myśleliśmy ..:) 12 tydzien, piękne serduszko maluszek skoczny :))))

Szybko przybierze na wadze :)

Ja nie robiłam ani usg , ani PAPPA. Zlecenie na badania miałam 8/9 tydz. HIV jak się zgodziła, grupy krwi nie robiłam, bo miałam z książeczki krwiodawcy. Za nic nie płaciłam, bo to na NFZ.
Niestety ja mam ARh- :(

mloda zona miałas spacerek :)

Niunias to idealnie :)

Czechow
ja mam małą książeczkę ciąży, a tą kartę co Ty masz to ma moja Pani ginekolog.

Molly tylko śpijcie pod jedną, bo mi spanie pod osobnymi kołdrami przyniosła pecha ;/ może za dużo dziś robiłaś i od tego Cię boli???

Dziewczyny kojarzycie chrupki Maczugi??Już 4 paczki zjadłam :)
 
Hess- trzymam kciuki aby genetyk cie uspokoil.. Zgodzisz sie na amniopunkcje?
Ja nie mialam badania na rozyczke i cytomegalie. Tez chodze prywatnie i gin nie kazal mi zrobic.
Co do przytulanek to ja mam wewnetrzna blokade. Wiem ze wolno ale jakos mam opor pomimo ze tez mi sie snia erotyki ;)
24 marca mam wizyte w poradni patologi ciazy i bede znac wynik miana przeciwcial.. Modle sie zeby byl jak najnizszy. Pani z labolatorium przez tel wspominala mi ze jest problem z platnoscia za to badanie. Chyba do konca nie wiedza kto ma za to zaplacic a koszt badania to okolo 500 zl ale ja sie nie martwie bo mialam skierowanie najwyzej obciaza poradnie

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Jeśli chodzi o ZD to się nie zgodzę na amniopunkcje. Najgorsze jest to, że poklocilam się z mężem, bo on by w razie czego chciał amniopunkcje i gdyby coś było nie tak, wziął by pod uwagę przerwanie ciąży. A dla mnie jest to nie do pomyślenia i powiedziałam, że się nie zgodzę ani na badanie ani na ew przerwanie. I jak dziecko będzie chore to może się ze mną rozwijać, a ja sama wychowam dziecko. No i awantura cała. Teraz zaczynam żałować, że zrobiłam Pappa. Choć samym wynikiem się nie denerwuję, tylko tym zdaniem męża. Echhh. Migrena na 102 mi się rozkręciła, zapuchnieta od płaczu jestem. Myślałam, że mąż będzie tego samego zdania co ja, jakby co, a tu zonk.
 
Dziewczyny ja właśnie też oglądałam spodnie ciążowe 120-220 zł. Dla mnie to kosmos. Może na targu poszukam, jeśli coś znajde to kupię . Ja tam lubię ciucheksy:) ale wiadomo od czasu do czasu.
 
Jeśli chodzi o ZD to się nie zgodzę na amniopunkcje. Najgorsze jest to, że poklocilam się z mężem, bo on by w razie czego chciał amniopunkcje i gdyby coś było nie tak, wziął by pod uwagę przerwanie ciąży. A dla mnie jest to nie do pomyślenia i powiedziałam, że się nie zgodzę ani na badanie ani na ew przerwanie. I jak dziecko będzie chore to może się ze mną rozwijać, a ja sama wychowam dziecko. No i awantura cała. Teraz zaczynam żałować, że zrobiłam Pappa. Choć samym wynikiem się nie denerwuję, tylko tym zdaniem męża. Echhh. Migrena na 102 mi się rozkręciła, zapuchnieta od płaczu jestem. Myślałam, że mąż będzie tego samego zdania co ja, jakby co, a tu zonk.


Kochanie nie płacz, jejku maluszkowi jest smutno! Ba rdzo mi przykro , że Twój mąż myśli inaczej, tym bardziej że tak długo się staraliście o dziecko. Tulę Cię baardzo mocno. Uspokój się Aniołku, pogadacie na spokojnie.
 
Jeśli chodzi o ZD to się nie zgodzę na amniopunkcje. Najgorsze jest to, że poklocilam się z mężem, bo on by w razie czego chciał amniopunkcje i gdyby coś było nie tak, wziął by pod uwagę przerwanie ciąży. A dla mnie jest to nie do pomyślenia i powiedziałam, że się nie zgodzę ani na badanie ani na ew przerwanie. I jak dziecko będzie chore to może się ze mną rozwijać, a ja sama wychowam dziecko. No i awantura cała. Teraz zaczynam żałować, że zrobiłam Pappa. Choć samym wynikiem się nie denerwuję, tylko tym zdaniem męża. Echhh. Migrena na 102 mi się rozkręciła, zapuchnieta od płaczu jestem. Myślałam, że mąż będzie tego samego zdania co ja, jakby co, a tu zonk.
Faceci reaguja na takie informacje jeszcze wiekszym strachem i przerazeniem niz kobiety. Zreszta my mamy instynkt od poczatku a u nich wiez rodzi sie najczesciej dopiro jak zobacza i wezma na rece dziecko.
Mi sie wydaje, ze skoro byla kosc nosowa i przeziernosc ok to chyba nie ma co sie nakrecac. Ja zreszta po dobrym wyniku z usg nie robilabym tego z krwi, wlasnie dlatego zeby sie nie denerwowac jak Ty teraz.
Mysl pozytywnie, bedzie dobrze. Tym bardziej, ze Acgug napisala jak jej wyszedl ten test a ma zdrowa coreczke.
Trzymam kciuki


Kasia Marysia my spimy pod oddzielnymi koldrami:) Zreszta ja sama przynioslam M druga bo co noc ja zawinieta jak rogal a on w klebek zwiniety bez koldry.
Znam Maczugi, ja wzeram paprykowe Lays. Poluje na lody, ale u mnie na wsi nic nie ma:(
 
reklama
Do góry