reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja w poprzednich ciążach na zgagę brałam Rennie bo domowe sposoby mi nie pomagały a dziewczynki faktycznie miały bujny fryz po urodzeniu :rofl2:


gabeee dobrze że zostało to u Ciebie w porę wykryte i jesteś już wyleczona :tak:
Daria ja robiłam na czczo badania na tokso:confused:
Molly niestety nie pomogę bo się nie znam na analizie takich wyników:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny, znacie się trochę na tych wynikach PAPPA. Mam wyniki ale lekarza dopiero w środę, a nie wiem jak to czytać. Wolna podjednostka B-HCG (L46) 44,96 IU/I a PAPP-A (ciążowe osoczowe białko A) 4787,44 mlU/l

nie wiem jak to ugryźć, w necie są info odnośnie tego prawdopodobieństwa już z zestawieniem z usg genetycznym.
Molly, jak robiłam poprzednio, to dostałam cały opis wszystkiego - nie tylko gole wyniki.
Któraś z dziewczyn też już opisywala wyniki z opisu.
Ty chyba też powinnaś mieć opis.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny macie problemy z cera w ciazy? Bo ja juz nie nadażam, kiedys jedna krostka na okres, a teraz prawie codzień coś nowego. Do twarzy juz od dłuższego czasu używam organiczne kosmetyki, ale teraz to juz nic mi nie pomaga, już patrzeć na siebienie moge
 
Dziewczyny macie problemy z cera w ciazy? Bo ja juz nie nadażam, kiedys jedna krostka na okres, a teraz prawie codzień coś nowego. Do twarzy juz od dłuższego czasu używam organiczne kosmetyki, ale teraz to juz nic mi nie pomaga, już patrzeć na siebienie moge

U mnie z cerą się nie zmieniło, za to włosy mi się przetłuszczają niemiłosiernie
 
Ja już po badaniach, opisałam w wątku;-)

A po badaniach poszłam poświętować do KFC i kupiłam sobie gatki ciążowe. akie z pasem, sztruksowe w waikiki ....może bym się i nie skusiła ale z prawie 80 zł na 35 przecenione;-)
 
Gabeee wiem, wiem, opis mam dostać w środę, a dziś odebrałam gołe wyniki z samej krwi z laboratorium. W środę już będę miała komplet. Ale z tego co wynalazłam w necie to chyba jest ok....zobaczymy :)
 
reklama
Gabeee wiem, wiem, opis mam dostać w środę, a dziś odebrałam gołe wyniki z samej krwi z laboratorium. W środę już będę miała komplet. Ale z tego co wynalazłam w necie to chyba jest ok....zobaczymy :)

Ja muszę tydzień czekać

A jakie Ci wyszło ryzyko T21 po samym usg?
 
Do góry