reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

właśnie nie wiem, bo on tam coś gadał, ze wszystko jest w porządku, a że opis i wyniki da mi w środę jak już będzie miał wyniki z krwi, to wtedy wszystko razem
 
reklama
Witajcie, nazywam się Zuzia i jestem mamą prawie 3 letniego malucha. Jestem studentką 2 roku studiów mgr fizjoterapia. Mam do napisania pracę dyplomową na temat kobiet w ciąży i czynników środowiskowych. Wiem, ze parę osób znalazło błędy w ankiecie jednak taką wersję zaakceptowała moja szkoła i nie mogę jej zmienić. Czy mogłabym Was prosić drogie mamy o pomoc i wypełnienie tej krótkiej ankiety?
Bardzo mi to pomoże.

Link do: Kobiety w ciąży i wpływ czynników środowiskowych na rozwój płodu - ankieta z Ankietka.pl

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na całą ciąże i bezbolesnego rozwiązania
Za każdą wypełnioną ankietę jestem Wam ogromnie wdzięczna.
 
Hmmm biore dwa razy dziennie luteine i na noc Nystatyne. I na noc zakladam jednoczesnie luteine i Nystatyne to chyba nie trzeba robic odstepu? Rychlo w czas pomyslalam,ale jak synek zasnie to odrazu zakladam globulki i spac ide bo nie moge usiedziec.
 
Ja w szpitalu dostałam białe miętowe mleczko na zgage i przeszło. Co do skazy bialkowej mój brat ma do dziś a jest po 30 a mana wcale nie jadła dużo nabiału. Teraz chcą wcisnąć wszystkim prawie bobasa skaze.
Co do cery to nie jest źle ( też co do tego są przesady)
Jutro idziemy na imprezę do dziadka jak mnie tak wywali jak dziś to się wszyscy zorientuja. A mój nie chce mówić hyh
 
Witajcie sobotnio
Mnie na szczęście zgaga nie łapie uff miałam dokładnie raz w pierwszej ciąży "wykończyłam" ją migdałami ;)
Co do cery to chyba wg przesądów będę miała syna ;)
Normalnie zdecydowanie lepiej niż przed ciążą z włosami też ;)
 
Mnie też pojawiło się kilka nieprzyjaciół na twarzy. Za niedługo jadę na prenatalne. Dzisiaj obudziłam się z bólem brzucha chyba wczoraj wypilam za dużo mleka. Muszę sobie kupić jakąś herbatę na wzdęcia bo męczą mnie ostatnio okrutnie.
 
Część dziewczyny.co do cery to u mnie się zmieniła wyskakują mi jakieś wypryski.mię mówię ze dużo Ale mam inną cerę niż przed ciążą, gorsza.siostra to mi powiedziała ze brzydka się zrobiłam he i ze to na dziewczynkę, ciekawe czy wywròży. U mnie dziś słoneczko za oknem,aż miłosspojrzeć:)co dziś gotujecie mumuski ja wzięłam czopka od wymiotow i dziś mam zamiar normalnie zjeść.zamierzam zrobić placki i po węgiersku. mniam:)
 
reklama
Do góry