reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja myślę że każda z nas sie pewniej poczuje, jak będziemy już czuły ruchy dzidzi. Mnie sie jakoś do tej pory wierzyć nie chce że bije we mnie małe serduszko;-)
 
reklama
Latwo sie mowi. Nie ma nic gorszego niz strach o wlasne dziecko. Mialam lacznie 4 usg na dwoch sprzetach. Zawsze wychodzila ciaza 1 dzien mlodsza od terminu om. I nagle w tydzien z 1 dnia zrobilo sie 7 dni. To duza roznica. Dzis jest 10t1d a maluch ma tylko 2cm i 6mm. 8 marca mam wizyte u lekarza prowadzacego. To bedzie najdluzszy czas w moim zyciu
 
Ja tez nie wierze. 4,5? Czy jednostki jakies inne. Bo tsh-45 w ciazy to kosmos jakis.

Happy mum za tyfzien masz wizytę?
Ja za 3 i nie wytrzymam chyba.
Myślicie,ze ten kwas foliowy mogl stracić właściwości jak nie leżal w szafce?
 
Ja myślę że każda z nas sie pewniej poczuje, jak będziemy już czuły ruchy dzidzi. Mnie sie jakoś do tej pory wierzyć nie chce że bije we mnie małe serduszko;-)


Mam podobne odczucia. I też dosyć często się martwię, że może być coś nie tak :( Nie wiem po co to nakręcanie... Ale nosimy w sobie drugie życie i to chyba normalne.
 
No dobra, to zmieniam temat ;-)

Co macie na obiad? U mnie dzisiaj młode ziemniory z koperkiem, jajko sadzone i kefir :-)
Wstawilam jeszcze kompocik - truskawkowy z dodatkiem jabłek :-)

Ps. Mam straszna ochotę na szarlotke....

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
nie biorę, poprzednie wyniki TSH były w normie, teraz podskoczyły a z tymi wynikami idę w piątek Kuzynka dała mi listek tych tabletek jeśli będę miała zielone światło to będę je zażywała.
 
Do góry