reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja tez nie wierze. 4,5? Czy jednostki jakies inne. Bo tsh-45 w ciazy to kosmos jakis.

Happy mum za tyfzien masz wizytę?
Ja za 3 i nie wytrzymam chyba.
Myślicie,ze ten kwas foliowy mogl stracić właściwości jak nie leżal w szafce?

nie przejmuj się tak tym kwasem...przecież bardzo dużo dziewczyn nie bierze i też jest ok, ja w pierwszej ciąży brałam chyba z 2 lata przed zajściem w ciąże a teraz dopiero jak się dowiedziałam że jestem zaczęłam...nie ma co sobie wkręcać.
 
reklama
No dobra, to zmieniam temat ;-)

Co macie na obiad? U mnie dzisiaj młode ziemniory z koperkiem, jajko sadzone i kefir :-)
Wstawilam jeszcze kompocik - truskawkowy z dodatkiem jabłek :-)

Ps. Mam straszna ochotę na szarlotke....

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Ja bylam u mamy wlasnie na kaczce ze szpinakiem;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Kasia u mnie tez tsh szaleje,co 2-3 tyg kontroluje wyniki. Gin nie kazał mi nic brać. Teraz znow mam powtarzać wyniki na kolejna wizyte.
Jane z tego co czytałam to kwas foliowy ma największe znaczenie miedzy 20 a 29 dniem od zaplodnienia bo wtedy zamyka sie cewa nerwowa. Wtedy nie wiedziałam,ze jestem w ciąży. Zreszta bylam pewna,ze nie jestem. Chyba mi sie nastrój udzielił poranny na forum. Trzeba myśleć pozytywnie.
 
Kasia u mnie tez tsh szaleje,co 2-3 tyg kontroluje wyniki. Gin nie kazał mi nic brać. Teraz znow mam powtarzać wyniki na kolejna wizyte.
Jane z tego co czytałam to kwas foliowy ma największe znaczenie miedzy 20 a 29 dniem od zaplodnienia bo wtedy zamyka sie cewa nerwowa. Wtedy nie wiedziałam,ze jestem w ciąży. Zreszta bylam pewna,ze nie jestem. Chyba mi sie nastrój udzielił poranny na forum. Trzeba myśleć pozytywnie.

może bo dziś jakieś czarnowidztwo tu dziewczyny uskuteczniają :sorry: ale będzie ok, zobaczysz...a co do tego, że się uspokoimy później jak dziecko będzie już większe to niestety lęk o dziecko już NIGDY nie minie i tylko gorzej będzie :-p ja w pierwszej ciąży sobie mówiłam żeby tylko zajść to przestanę się stresować ....hahaha no teraz to już mamy do końca życia zafundowaną troskę :-D
 
Jane tu się zgadzam. Człowiek każdego dnia sie o cos martwi:) ja mówiłam w poprzedniej,ze jak sie urodzi to będę spokojna. Akurat:)
Ja to chyba przeloze wizytę na za 2 tyg bo 3 to nie zniosę:)

KasiaMarysia daj znac jak po wizycie.
 
Happy, jeżeli poprzednio miałaś robione usg dopochwowo, a teraz przez brzuch to wszystko możliwe. U mnie raz o dwa tygodnie ciąża była młodsza, później niby dwa tygodnie po przodu, a ostatnio, że ciąża młodsza o 4 dni. Nie martw się na zapas.

KasiaMarysia, nie mów od razu o stracie. Trzeba być dobrej myśli. Mnie też od czasu do czasu i to mocno boli, ale jest ok. Nos-pa pomaga.

Co do mnie to wzięłam w końcu paracetamol i trochę mniej mnie boli głowa i gorączki na razie nie mam, ale boje się nocy, bo kaszel trzyma się i to bardzo. Nie powinnam, ale ogarnęłam dom, bo patrzeć nie mogłam, zrobiłam pranie i zaraz kapuśniak będzie gotowy. Muszę dzieciom obiad dać.
 
Kaczkę ze szpinakiem uwielbia moj synek. Ja nie przelkne ani jednego ani drugiego.

Malusiolka oby goraczka juz nie wrocila. Zdrowiej tam. Ja mega przeziębienie przeszłam w 6 tyg ciazy.
 
reklama
Do góry