reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Co dziwnego poczulas? Ktory to byl tydz ? Znasz przyczyne straty ?
14 tygodni i 4 dni.
Poczułam taki jakby potrójny skurcz, a potem już nic się nie działo.
Tak znam - megacystis, nie będę opisywać, bo nie chce - w skrócie dziecko nie siusia, poczytajcie sobie jak chcecie.
90%dzieci umiera do 16 tc, reszta później. Jeśli jakimś cudem dziecko dożyje do porodu, to umiera w pierwszych minutach, bo nie ma płuc.
Wada u nas wykryta bardzo wcześnie - 8 tc. Dotyczy tylko chłopców, przyczyną nie jest znana - prawdopodobnie dzieci za szybko rosną o namnaza się zbyt dużo komórek w zbyt krótkim czasie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny nie nakręcajcie się! Ja tez mam straszne myśli ,caly czas czuje ze będzie cos nie tak ,jeszcze mi prenatalne na następny Tydzień przelozyli bo lekarza niema
 
Kasia co masz z rarczyca ponad 45?,tsh takie?

Happy mum u nas na pierwszym usg dzidzius byl tak jak wg miesiaczki wzrostowo a teraz 2,3 dni mniejszy i gin mowil,ze ok.

Ale sie popisalam z kwasem foliowym-notorycznie zapominalam o nim wiec wyciagnelam listek z tabletkami na szafke nocna i bralam a teraz przeczytalam chronic przed swiatlem. Polecialam farmaceutki zapytac i mowila,ze to nie lato i akurat pokój jest od tej strony do ktorejbezposrednuo nie wpadają promienie słoneczne wiec może dzialal nie? Dziwią kupiłam jyz nowy i do szafki schowalam. Glupol ze mnie
 
Dziewczyny które mają dzieciaczki - miałyście w poprzednich ciążach hemoroidy ? jeśli tak to co stosowałyście ?wizyte mam w przyszłym tyg a potrzebuje jakiegoś leku na już ;< a w aptece babka twierdzi że nie może mi nic dać bo z wszystkim powinnam się skonsultować z lekarzem
 
Sluchajcie, nie ma co się nakręcać :-)
Nie denerwujcie się, bo złość piękności szkodzi ;-)
Jak Was coś niepokoi, to dzwońcie do lekarza :-)
Nie można od razu, zakładać, że coś jest źle :-)
Trzeba myśleć pozytywnie :-) :-*

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Popieram gabee! Wiadomo, ze wszystkie sie martwimy, ale nie mozna dac sie zwariowac...
Kasia, trzymam kciuki za wizyte.
HappyMum, nie martw sie na zapas, serduszko bije i to jest najwazniejsze! Nie wszystkie ciaze musza rosnac w tym samym tempie...


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Pojechalam do gina w przychodni prosic zeby mnie przyjela. Serduszko bije ale malych urosl tylko 3mm w tydzien i nagle ciaza zrobila sie o tydzien mlodsza. Przeciez to niemozliwe :( boje sie ze sie zle rozwija :(

nie martw się na zapas, wystarczy że inny lekarz na innym sprzęcie robił USG i już inne wymiary wyjdą. Pomyśl jakie dziecko jest małe...wystarczy o kilka mm inaczej zaznaczyć długość i od razu wychodzi inny wiek...ja wiem bo się często przyglądałam jak mój gin robił usg. Wystarczy, że przesunął punkcik o kilka mm i już dzidzia "rosła" o tydzień. A na tak wczesnym etapie to już wogóle granica błędu jest duża. Moja Ola miała cały czas z USG ważyć ponad 3 ka a ważyła 2680g przy porodzie.....więc serio nie bierz tego tak dosłownie. I się nie stresuj bo to nie pomaga.
 
reklama
Kasia mnie mój gin robił usg w pon i wyszło 10t1d a w piątek na usg wyszło 10t4d. Trochę za dużo namierzyl lekarz aż mi się wydawało że to nie możliwe. Z maluchem wszystko ok lekarz w pon potwierdził. Nie można się martwić trzeba być dobrej myśli
 
Do góry