reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

O matko, zostawić Was na chwilę to potem pół dnia czytania :-)

Zdecydowanie jestem najcięższa z Was. W pierwszej ciąży dobiłam do 106, po porodzie i krótkim karmieniu zeszlam do 96 i tak było przez 3 lata, potem udało mi się zejść do 78 :-) ale szybko zaczęłam Przybierać i doszłam do 80kilku. Po ciąży w zeszłym roku znowu schudłam do 85, ale od sierpnia do grudnia jeszcze szybciej przytyłam i ta ciążę zaczęłam z waga 102.
Na razie nie przytyłam nic i pewnie dużo tym razem nie przytyje :-) bo grube kobietki ponoć mało tyja :-)

Tak więc jestem w dwóch ciazach :-) na górze mam spożywczą a na dole normalna :-)

W tym roku skończę 38 lat, to moja 3 ciąża, mam synka - w tym roku skończy 5 lat :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Jetesmy podobne z tm ze ja startuje z waga 92 , w pierwszej ciazy na koniec tyle wazylam a teraz z taka zaczynam... Masakraaa no ale coz jak utodze bede ske starac nad tym popracowac zeby schudnac :)
Ja mam na koniec sierpnia 26 i to moja 2 ciaza :)
 
reklama
Dzisiaj nie mam siły głowy podnieść z łóżka. koluje mi się ,masakra jakaś. wstałam zrobić kanapki chłopcom do szkoły i myślałam że upadne. dobrze że są duzi i sami do szkoły chodzą, plus taki że blisko bo 300m raptem muszą przejść.
 
Ja się przebudziłam z jakimś niepokojem i nie mogłam juz zasnąć chyba przez ten śnieg ... Nie lubię jak pada :/ wczoraj oczywiście nie posprzątałam ,mam nadzieje ze dzis to zrobię :D pisalyscie o wzroście i wadze ,ja to maleństwo jestem ...165 cm/55 kg aktualnie wiec w ciąży znów kulka będę :) a mąż prawie 2 m i grubasny raczej ale uwielbiam sie w niego wtulac czuje się właśnie jak takie maleństwo wlepione w wielkoluda
 
Ja ważę 62 kg przy wzroście 169 cm. Dużo za dużo. W pierwszej ciąży startowałam z wagą 55 kg i z taką się najlepiej czuję no ale cóż.. :) wyszło jak wyszło hehe.

Co do wieku to w czerwcu skończę 29 lat i mam już cudownego synka 6 latka, więc to będzie moja druga ciąża.

Odstawiłam synka do przedszkola, teraz spróbuję zjeść jakieś śniadanie i mam w planach wysprzątać dom. Nie chce mi się bardzo ale muszę :) Miłego Dnia !!!
 
Dziewczyny co wy na to, żeby stworzyć listę wszystkich wrześniówek wraz z najważniejszymi informacjami - data porodu, płeć dziecka itp.? Tak żeby wszystko było czytelne na jednej stronie bez żadnych komentarzy?
 
Ja o swoim wzroście i wadze nie pisałam, bo mi głupio jest. Mam 159cm i 71kg. Waga cały czas stoi w miejscu. W pierwszej ciąży do 50kg ważyłam, a teraz nie mogę wrócić do wagi.
 
Jestem za taką lista bo będzie wyrazniejsza.

Dziewczyny zaraz mam badanie, stresuje się bardzo. Trzymajcie kciuki
 
Ja o swoim wzroście i wadze nie pisałam, bo mi głupio jest. Mam 159cm i 71kg. Waga cały czas stoi w miejscu. W pierwszej ciąży do 50kg ważyłam, a teraz nie mogę wrócić do wagi.
To Ty tak jak ja taka kuleczka :) ja wazylam z Oliwia w ciąży 84 kg 30 na plusie to bylo straszne
 
reklama
Witam!
Ja w kwietniu skończę 32 lata i jest to moja druga ciąża. Córka skończy w lipcu 4 lata.
Co na obiad robicie?
Rzuccie pomysłem.
Miłego dnia
 
Do góry