reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Bo tak naprawde z nadwaga w ciazy w upały jest meka,poród jest cięższy bo tak naprawde jest mniej sil, jakies jazdy z puchnieciem,ciśnieniem.
Chociaż niestety czasem latwo sue tylko mówi kiedy np ktos ma predyspozycje do przybierania.
 
reklama
Ja mam 27 i to moje pierwsze Maleństwo.

Skoro w zeszłym roku były upały stulecia to może w tym roku trochę pogoda odpuści. W zimie z dużym brzuszkiem też nie jest łatwo, zwłaszcza jak wirusy szaleja.

A czy na badanie krwi trzeba zawsze chodzić na czczo? Bo mam na 9 godz i nie daje mi to spokoju.
 
Ahhh oby lato było łaskawe. Chce juz lato! :( wiosnę, ciepło. Zjadłabym sałatę z olejem i kwaskiem cytrynowym:-D
Do tego kluski kładzione. Mmmm chyba jestem głodna. Na obiad były ziemniaki ale po prostu były takie pyszne (albo to ja byłam taka głodna), mielone i pomidorek z odrobiną śmietany, pycha!
Anik kochana co myślisz o balsamie Garnier??? doradzisz cos takiego??

Spróbuje zasnąć, kurde gumę połknelam :'( śpijcie dobrze brzuchatki :-*
Kciuki za wizyty &&&&
 
Kasia2439 o której masz wizyte?, ja też mam ale jutro też będzie usg jeśli mi dadzą zdjęcie to w pon nie będzie mi robił zapewne bo po aż tyle razy.
Kornela super a na kiefy masz termin ;)

Wizytę mam o 15 :-)

Annam03 na 17 wrzesnia.

Z ciekawości zapytam-ile macie lat i które to Wasze dziecko?

W czerwcu będę kończyła 28 lat i to nasze pierwsze dziecko.

Dzisiaj z rana straszne mdłości mam :-( a tu do pracy trzeba wyjść ehh jeszcze troszkę...
 
Molly, kasia2439, ja też 28 lat ale w maju :) A to moje 3 dziecko (i trzy aniołki). Pierwszą córcie urodziłam w wieku 22 lat, a drugą w wieku 24.

Bardzo się ciesze, że jest tu wiele dziewczyn, która będzie mieć trzecie dziecko.

Głowa mi pęka od samego rana i do tego deszcz pada. Zaraz jadę z dziewczynkami do przedszkola i do domku śniadanie zjeść i się położyć. Lekarz kazał mi dużo odpoczywać.

Pozdrawiam.
 
reklama
O matko, zostawić Was na chwilę to potem pół dnia czytania :-)

Zdecydowanie jestem najcięższa z Was. W pierwszej ciąży dobiłam do 106, po porodzie i krótkim karmieniu zeszlam do 96 i tak było przez 3 lata, potem udało mi się zejść do 78 :-) ale szybko zaczęłam Przybierać i doszłam do 80kilku. Po ciąży w zeszłym roku znowu schudłam do 85, ale od sierpnia do grudnia jeszcze szybciej przytyłam i ta ciążę zaczęłam z waga 102.
Na razie nie przytyłam nic i pewnie dużo tym razem nie przytyje :-) bo grube kobietki ponoć mało tyja :-)

Tak więc jestem w dwóch ciazach :-) na górze mam spożywczą a na dole normalna :-)

W tym roku skończę 38 lat, to moja 3 ciąża, mam synka - w tym roku skończy 5 lat :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry