reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
w czerwcu skończę 30-tkę a to jest moje 3 dzieciątko:rolleyes:

Kornela
co za lekarz gada że na TSH się nie patrzy w ciąży :eek: przecież jak są duże nieprawidłowości mogą zagrażać życiu i zdrowiu maleństwa :no2:
Dobrze że Ci wyniki wychodzą w normie:confused:
dariaorzechowska fajnie że już słyszałaś serduszko maleństwa :rolleyes:
zamiast chleba na śniadanie może płatki owsiane na mleku:rofl2:
 
Ja w kwietniu tego roku będę miała 30 lat i to moje pierwsze dziecko :-)
Co do kg to faktycznie chyba przyjdzie czas na zastanawianie się jak i kiedy zrzucić, teraz najważniejsze, żeby dobrze się odżywiać i żeby nasze dzieciaczki były zdrowe :-)
Ja do chudzinek nie należę i startuje z wagą 76, przy wzroście 177 cm. Nic nie schudłam, bo od początku ciąży nie mam zupełnie żadnych mdłości.
 
dziewczyny, a znacie jakąś bezpieczną formę ćwiczeń w ciąży?? może rowerek stacjonarny? Ja przed ciążą ćwiczyłam callanetics, ale tam jest dużo ćwiczeń na mięśnie brzucha, a tych podobno nie wolno....chciałabym się rozruszać trochę...
 
Aluska chodzilo mu o to,ze tsh wariuje w ciazy. Widac to po moich wynikach. Obiektywniejsze sa ft3 i ft4 i głównie na nich sie opiera.

Ciaza to nie czas na diety,odchudzanie-zgadzam sie,ale trzeba pamiętać,ze je sie dla dwojga a nie za dwoje. Mi lekarz powtarza,ze mam jesc zdrowo 5,6 malych porcji.
 
reklama
Aluska chodzilo mu o to,ze tsh wariuje w ciazy. Widac to po moich wynikach. Obiektywniejsze sa ft3 i ft4 i głównie na nich sie opiera.

Ciaza to nie czas na diety,odchudzanie-zgadzam sie,ale trzeba pamiętać,ze je sie dla dwojga a nie za dwoje. Mi lekarz powtarza,ze mam jesc zdrowo 5,6 malych porcji.
Jak najbardziej się zgadzam, żeby jeść dla dwojga, a nie za dwoje - złota zasada :-)
Pisząc, żeby dobrze się teraz odżywiać miałam na myśli właśnie zdrowo, racjonalnie ;-)
 
Do góry