reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Acgug ja mam jeszcze wczorajszy,z iemniaki dogotuje tylko.


Mój kot jest okropny. Leżę na lewym boku, a on tak wskoczył na łóżko że zadrapał mi nos aż do krwi.... Tak wygląda ten mały szatan.
 

Załączniki

  • 1455873801987.jpg
    1455873801987.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
hej Laseczki,

no właśnie miałam pisać, że mamy już taką listę:D ale Wy o czymś innym mówicie :) HappyMum ja przed ciążą bardzo dużo ćwiczyłam, teraz te 3 miesiące to się zasiedziałam, najpierw były święta, potem źle się czułam w ciąży, mdłości wymioty, potem choróbsko mnie dopadło. Na szczęście choroba już prawie puszcza, mdłości bardzo niewielkie, także czas wrócić do bardziej aktywnego życia :)

Acgug ja na obiad wczoraj robiłam placuszki ziemniaczane z gulaszem, nie wiem czy lubisz :)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś. Ja mam o 15.20 wizytę i strasznie się doczekać nie mogę, choć się stresuję szczerze mówiąc...oby z Maluszkiem było wszystko dobrze :)
 
Molly trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&& u mnie na takie placki mówi się :placki po węgiersku i są meeeega pyszne, do tego surówka.

I za inne wizyty także kciuki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
dziewczyny, a znacie jakąś bezpieczną formę ćwiczeń w ciąży?? może rowerek stacjonarny? Ja przed ciążą ćwiczyłam callanetics, ale tam jest dużo ćwiczeń na mięśnie brzucha, a tych podobno nie wolno....chciałabym się rozruszać trochę...

Ja przed ciążą ćwiczyłam jogę choć nie systematycznie a teraz przeszłam na jogę dla kobiet w ciąży. Na youtube wystarczy wyszukać filmiki a jest ich sporo i można działać ;) Ćwiczenia to głównie rozciąganie,, rozluźnienie się, prawidłowe oddychanie i ja się przy tym bardzo odprężam a dzięki nim nie jestem sztywna i bez kondycji. Polecam
 
Moja waga cały czas się waha. Chociaż już nie wymiotuję znów schudłam kilogram, a jem więcej niż przed ciążą. Obecnie ważę 56kg, wzrost 1.67 (według BMI jest w normie) Osobiście uważam się za okrągłą ale wszyscy mówią, że jestem drobna i szczupła. Kiedyś miałam trochę nadwagę boję się, że po ciąży znów będę gruba bo mam do tego tendencję.
 
reklama
hej Laseczki,

no właśnie miałam pisać, że mamy już taką listę:D ale Wy o czymś innym mówicie :) HappyMum ja przed ciążą bardzo dużo ćwiczyłam, teraz te 3 miesiące to się zasiedziałam, najpierw były święta, potem źle się czułam w ciąży, mdłości wymioty, potem choróbsko mnie dopadło. Na szczęście choroba już prawie puszcza, mdłości bardzo niewielkie, także czas wrócić do bardziej aktywnego życia :)

Acgug ja na obiad wczoraj robiłam placuszki ziemniaczane z gulaszem, nie wiem czy lubisz :)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś. Ja mam o 15.20 wizytę i strasznie się doczekać nie mogę, choć się stresuję szczerze mówiąc...oby z Maluszkiem było wszystko dobrze :)


Jest na pewno z nim wszystko dobrze! Jak będziesz miała zdjęcie to się koniecznie pochwal bo jesteśmy około w tym samym czasie ciąży. Jestem ciekawa jak Twoja dzidzia teraz wygląda :)
 
Do góry