reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Mało tu was hmmm jestem mama 2013 maj wczoraj robilam test i bite dwie krechy ,ale na gin to trochę wcześnie więc na dniach zrobiee termin :) ,Z moich wyliczeń wychodzi 16 .09 .wstawiam mój tescik jak się uda!;)
 

Załączniki

  • IMG-20160111-WA0001.jpeg
    IMG-20160111-WA0001.jpeg
    542 KB · Wyświetleń: 105
Hej .Ja mam wizytę 22 stycznia.Jak narazie nie mam porannych nieprzyjemności.W poprzedniej ciązy miałam je calymi dniami az do 4 miesiąca masakra.Moze teraz będzie lepiej...
Mnie mdlosci dosiegaja zwykle wieczorami.

Dzisiaj maz zarezerwowal nam weekend w spa wiec w sobote wybieramy sie do Krynicy na narty. Ja jezdzic nie bede ale zastanawiam sie czy moge korzystac z jakuzi.
 
Dzięki dziewczyny to fakt krechy jak czarowane ,ostatnią mies.miałam 11.12 ale ją mam cykle krótkie 26 dni i owul jest na końcówce okresu około 6 dni od pierwszego dnia cyklu więc stężenie zdarzyło pięknie przyrosnac ;)
 
reklama
Dzięki dziewczyny to fakt krechy jak czarowane ,ostatnią mies.miałam 11.12 ale ją mam cykle krótkie 26 dni i owul jest na końcówce okresu około 6 dni od pierwszego dnia cyklu więc stężenie zdarzyło pięknie przyrosnac ;)
Ja też miałam ostatnia 11 i termin wypada jak Tobie. ;)
 
Do góry