reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Zaraz do pracy zmykam. Mamuski jak dlugo planujecie pracowac ?

Piekna pogoda dzisiaj sloneczko cieplo jak na wiosne :) a dzieci chca sniwgu na zime ;)
 
reklama
Mnie mdlosci dosiegaja zwykle wieczorami.

Dzisiaj maz zarezerwowal nam weekend w spa wiec w sobote wybieramy sie do Krynicy na narty. Ja jezdzic nie bede ale zastanawiam sie czy moge korzystac z jakuzi.
Ja osobiście zrezygnowałabym z wejscia do jacuzzi przede wszystkim ze względu na ryzyko podłapania bakterii. Również nie poszłabym już na basen. Bakterie potrafią wyrządzić wiele złego.. Ale może lepiej podpytać gin :)
 
Ja planuje pracowac tak do kwietnia maks maja. Oczywiscie o ile wszystko bedzie dobrze. Nie za wszelka cene. Z jednej strony moze i mialabym chec nawet juz teraz przestac, ale pewnie to tyg zanudzilabym sie w domu;)
 
No ale basen jest przeciez
Ja osobiście zrezygnowałabym z wejscia do jacuzzi przede wszystkim ze względu na ryzyko podłapania bakterii. Również nie poszłabym już na basen. Bakterie potrafią wyrządzić wiele złego.. Ale może lepiej podpytać gin :)
No nad jacuzi sie zastanawiam ale basen ?
Pamietam w pierwszej ciazy ze byl zbawienny na kregoslup gdy brzusio juz byl duzy. Przeciez bardzo odciaza i to jeden z bezpieczniejszych form aktywnosci w ciazy.
 
Ja osobiście zrezygnowałabym z wejscia do jacuzzi przede wszystkim ze względu na ryzyko podłapania bakterii. Również nie poszłabym już na basen. Bakterie potrafią wyrządzić wiele złego.. Ale może lepiej podpytać gin :)
Na początku na basen też nie poszłambym ale później jest wskazany
 
Cześć Dziewczyny. Można do Was dołączyć? Wczoraj robiłam test i wyszły dwie kreseczki. Dziś rano powtórzyłam - również to samo :) Będę rejestrować się do lekarza. Bardzo się cieszę, choć.. nie spodziewałam się. To jest moja druga ciąża. Mam już synka 6 lat :)
 
hej dziewczyny, troche was przybylo
Ja niestety musze sie pozegnac, W sylwestra zaczelam plamic a pozniej bylo juz tylko gorzej.
Uwazajcie na siebie i maluszki i trzymam za was kciuki
 
Ja osobiście zrezygnowałabym z wejscia do jacuzzi przede wszystkim ze względu na ryzyko podłapania bakterii. Również nie poszłabym już na basen. Bakterie potrafią wyrządzić wiele złego.. Ale może lepiej podpytać gin :)
Polis

Bardzo mi przykro, trzymaj się..
trzymamy kciuki,aby teraz się udało.Powodzenia
 
reklama
Do góry