reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
aniaczarnula a przepisał Ci lekarz jakieś leki moczopędne?
Ta końcówka ciąży jest okropna człowiek zrzędzi narzeka sama siebie nie poznaje :(
Nie nic mi nie przepisywał. Kazał mi tylko mało pić i kontrolować ciśnienie , żeby nie dopuścić do stanu przedrzucawkowego co jest groźne dla życia dziecka

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w ferworze prasowania i chciałam was zapytać jak składacie bodziaki bo złożyłam rękawki i dół do środka i przez pół no i zastanawiam się czy to "ekonomiczne".Złapałam się na tym że jeszcze troche jak porozdzielam te ciuszki to mi szafy braknie a chciałabym żeby było dobrze i bez zbędnego szukania czegokolwiek
 
MartAo ja tez mam cukrzycę od samego początku i tez już mam dość, a
od dwóch miesięcy biorę insulinę bo dieta nie wystarczała , a u ciebie dopiero teraz wykryli?
Maruda202 podziwiam Cię i troszkę zazdroszczę
 
MartAo trzymaj sie bedzie dobrze
dziewczyny dajcie znać jak tam jutro po wizycie

ja jeszcze nie puchnę ale bardzo ciężko i jak mała mnie kopnie to bardzo mnie boli z pierwszym chyba tak nie miałam
 
Hej, dziewczyny, jestem świeżo upieczoną forumowiczką. Nie wiem czy ten wątek już był ale tak się zastanawiam, czy myślicie już o ubrankach na wyjście ze szpitala? Jak myślicie co maleństwu przygotować? Termin mam na drugą połowę września, chociaż co będzie to się okaże bo małej się trochę śpieszy i od miesiąca leżymy z pessarem i na cegłach i stąd moje pytanie. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamusie :-)
 
reklama
Dziewczyny okazało sie ze cukrzyca. Mam wstrzykiwac insulinę3x dziennie :(
Jestem załamana. Niewiem ile mnie tu będą trzymać.
 
Do góry