reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
ja byłam na urlopie wychowawczym po półrocznym macierzyńskim, z tym że ja urodziłam koniec grudnia 2012 i się nie załapałam na ten rodzicielski roczny , więc może coś się zmieniło ale nie wydaje mi się
teraz kadrowa mi mówiła zebym pamiętała że do 3 tygodni od urodzenia mam złożyć wniosek gdy będę chciała iść na ten roczny
 
No ja mam ciężką sytuację ponieważ 9 września 2017 roku kończy mi się umowa A miałam tylko na dwa lata umowę i nie wiem jak to zrobić aby być jak najdłużej z małą w domu :(
 
no nie wiem musiałabys się popytac już kogoś kto się na tym zna jak to zrobić żeby móc skorzystać jeczcze z wychwawczego.A może pracodawca by Ci poszedł na ręke przecież Ci nie płaci
Może któraś z dziewczyn Ci poradzi ja nie wiem
 
reklama
Do góry