reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja nie pamietam kiedy mialam pierwszy raz robiona, ale w kazdym razie znacznie przed skonczeniem 25 lat;)


ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Byłam dzisiaj rano na badaniach, potem skończyłam ba szybkie zakupki :-) - specjalnie pojechałam do innej przychodni, bo tam Piotr i Paweł blisko i moje ulubione lody :-) :-)

Przyjechałam do domu to M. Zjadł połowę, bo ni się odechcialo. :-/

Ach no i staram się jeść zdrowo - rano 2 kanapeczki z białym serkiem, potem jakieś owoce, śliwki suszone, potem mega zdrowe domowe frytki i znowu biały serek :-)
Wagowo jest super, cukier i ciśnienie w normie :-)


Muszę się Przekonać do ryżu ( bleeeeeeeeeeeee - nigdy za nim nie przepadalam, a teraz to mnie tak odrzuca, że szok). Tak myślę, że na słodko spróbuję - może z jabłkiem i cynamonem?

W tej chwili mam dylemat okropnie poważny.
Nie wiem czy zjeść kawałek szarlotki, czy dokończyć wędzonego pstrąga, czy zrobić frytki :-/ :-/

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Cytologia jest refundowana przez nfz od 25 roku zycia raz na trzy lata.
Ja zanim skonczylam 25 lat robilam prywatnie raz w roku. Koszt dwudziestukilku zl w ciagu roku to na prawde zaden koszt.
Ja od wczoraj walcze z bolem glowy. Juz boli mnie dobe. Wzielam apap zmniejszyl bol ale nie zlikwidowal. Czuje jakby moja glowa wazyla 2 tony..

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
Cytologia jest refundowana przez nfz od 25 roku zycia raz na trzy lata.
Ja zanim skonczylam 25 lat robilam prywatnie raz w roku. Koszt dwudziestukilku zl w ciagu roku to na prawde zaden koszt.
Ja od wczoraj walcze z bolem glowy. Juz boli mnie dobe. Wzielam apap zmniejszyl bol ale nie zlikwidowal. Czuje jakby moja glowa wazyla 2 tony..

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Wg mnie jest refundowane raz w roku.
Od jakiego wieku nie wiem.
Ja robię minimum raz w roku.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Gabee, najpierw pstrag a na deser szarlotka;)

Ja wlasnie czekam na moja druga polowe i bede jesc zupe pomidorowa. A potem albo losos (ja)/stek (on) w domu albo cos na miescie.


ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja przytylam 1 kg z malym hakiem od poczatku stycznia (chociaz w lutym bylo -1 kg), to w sumie nie wiem jak liczyc;)


ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Do góry