reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Acgug, moze poprostu macica rosnie i stad bol?

Mi juz przeszlo na szczescie, zrobilo mi sie niedobrze jak wysiadlam z samochodu, na szczescie juz w domu.


ckai3e3knlg02eze.png
Może nie wiem. Pewnie wieczorem skocze na pogotowie. Mam nadzieje, ze mnie zbada jakiś lekarz i będzie wszystko ok. No i myślę, że nie będę musiała lezec szpitalu bo tego się obawiam najbardziej. Zobaczymy
 
reklama
DSC_0041.JPG
A ja z Roksi dziś pisanki robimy a zaraz za sernik nowojorski się zabieram tyle że w małych foremkach silikonowych zamiast normalnie w formie bo musi się piec w kąpieli wodnej a ja nie mam takiej większej do której ta właściwa by weszła..
 

Załączniki

  • DSC_0041.JPG
    DSC_0041.JPG
    553,5 KB · Wyświetleń: 428
Może nie wiem. Pewnie wieczorem skocze na pogotowie. Mam nadzieje, ze mnie zbada jakiś lekarz i będzie wszystko ok. No i myślę, że nie będę musiała lezec szpitalu bo tego się obawiam najbardziej. Zobaczymy
Ja po wczorajszym sprzątaniu łazienki miałam też pobolewania i twardnienia brzucha wzięłam nospe i aspargin i mi przeszło no i leżałam trochę..
 
Dziewczynki! Cieszcie się życiem! To ono i zdrowie są najważniejsze! A inne problemy? kasa? kłótnie? faceci? To totalne bzdury!

Właśnie dowiedziałam się, że niedawno zmarła siostra mojej koleżanki. Dziewczyna miała 21 lat i od kilku lat walczyła z rakiem szyjki macicy. Niestety przegrała tą walkę :(

Dlatego Kochane moje życzę Wam i sobie zdrowia i siły! Tego abyście zawsze cieszyły się życiem, żeby Wasze dzieci i rodzina były zdrowe! Wierzę, że jak to będziemy miały to wszystko inne nie ma znaczenia :*
 
Tak KasiaRo po grecku rybka. Ale ja robie dwie warstwy potrawki, na dol bardziej pikantna, a pierzynke delikatniejsza.

Molly to przykre :( taka młoda dziewczyna. Szkoda takiej jak nie wiem ;(
Ale czasem nie da się przemilczeć pewnych kwestii.
 
reklama
Dziewczynki! Cieszcie się życiem! To ono i zdrowie są najważniejsze! A inne problemy? kasa? kłótnie? faceci? To totalne bzdury!

Właśnie dowiedziałam się, że niedawno zmarła siostra mojej koleżanki. Dziewczyna miała 21 lat i od kilku lat walczyła z rakiem szyjki macicy. Niestety przegrała tą walkę :(

Dlatego Kochane moje życzę Wam i sobie zdrowia i siły! Tego abyście zawsze cieszyły się życiem, żeby Wasze dzieci i rodzina były zdrowe! Wierzę, że jak to będziemy miały to wszystko inne nie ma znaczenia :*

Molly masz racje, życie jest kruche i trzeba się cieszyć z każdego dnia. Przykład - ja i mój mąż. Albo drugi tyle że bez happy endu - koleżanka z klasy męża ponad 2 lata temu dowiedziała się, że ma raka jelit. Ślub miała zaplanowany za kilka miesięcy, nie odłożyli go, odbyła się piękna ceremonia. A 3 miesiące później zmarła :( Miała 23 lata, walczyła do samego końca. Do tej pory mam przed oczami ją szcześliwą przed Kościołem i ją w trumnie w sukni ślubnej. I jej zrozpaczonego męża :(
 
Do góry