reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja tez nie chce swiat, na szczescie to tylko dwa dni;)


ckai3e3knlg02eze.png

Nawet te dwa dni to dla mnie udręka. Juz czuje ze będę płakać.
 
reklama
Ja planuje w razie czego powiedziec, ze zle sie juz czuje i wracamy do domu;) idziemy do rodzicow na sniadanie w niedziele (bez obiadu mam nadzieje) i pewnie na obiad w poniedzialek


ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja to jak latam np po schodach to się trzymam za brzuch. U mnie juz widać ładnie w jakimś sweterku.

Kochane ja nie chce świąt :(
KasiaMarysia ciesz się mimo wszystko tymi świętami to ostatnie spokojne jak przyjdzie dziecko już nigdy nie będą spokojne :-D ale będą weselsze :-)
Ja dzisiaj na obiad ziemniaki jajko sadzone i buraczki gotowane oblane maselkiem pychotka.. Też tak macie że co i ile byście nie zjadly macie wrażenie że zaraz pekniecie z przejedzenia? Czyżby dzidzia już na żołądek mi uciskala? Mnie dzis coś dołem rwie co jakiś czas.. Oby przeszło..
 
Ufff..jestem spowrotem, w kościele ludzi tłum do spowiedzi :p w sklepie jeszcze gorzej....masakra...ja też nie lubię za bardzo tych świąt... boże narodzenie lubię, a za wielkanocą nie przepadam. Mnie denerwuje ta przed świąteczna panika. U mnie w domu zawsze dojdzie do jakiejś awantury podczas przygotowań :p Wogóle myślę, że tak naprawdę na nowo polubię święta jedne i drugie jak w domu będą dzieci. W MOIM domu MOJE dzieci. Wtedy zupełnie inaczej to wygląda.

Ja pierwszą w życiu cytologię miałam miesiąc temu. Ale dzięki Bogu miałam więcej szczęścia niż rozumu i wszystko jest dobrze. Znaczy jestem w 2 gr więc może być :p

Martya ja się nie znam na ciśnieniu, zawsze mam takie samo, ale może zmierz sobie za jakiś czas czy się nie unormowało? A jakie zawsze masz?
 
Dziewczyny robiłam dzis badania i cmv igg wyszedł mi 150 (norma do 15). Zmartwilam się okropnie, wizyta dopiero w środę..
 
Dziewczyny robiłam dzis badania i cmv igg wyszedł mi 150 (norma do 15). Zmartwilam się okropnie, wizyta dopiero w środę..
Igg świadczy o przebytej chorobie a igm robilas? Moj synek zaraz po porodzie mial igg 198 a igm ujemne i wg pediatry dostal przeciwciała ode mnie jeszcze w brzuchu.
 
reklama
Do góry