reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

A ja mam taką aplikację :-)

08fd97ff428a0c3793450e88bb327045.jpg


1f43309149425deb4f596bf89d28d3fd.jpg


6b7aad723ac3ac641edbdd31471e2c97.jpg


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Też to mam w tablecie :) fajna aplikacja
 
reklama
Anusia, po wszystkim pochwal się swoim mieszkaniem :)Co do wizyty u lekarza, to też mam w piątek, ale na 10:30. Tylko denerwuje się, bo brzuch nadal pobolewa i czasami mocniej :/

mloda.zona, ja też myśle o zmianie mieszkania i kupnie działeczki, aby w wakacje sobie posiedzieć. Już M jedną wypatrzył i mnie namawia :p Tylki, że dałam mu do zrozumienia, że w ciąży nie dam rady mu pomóc, ale on nie ma nic przeciwko i powiedział, że dla mnie i dla dzieci wszystko zrobi :)

Acgug, zgadzam się. Piosenka wpada w ucho.
 
Gabee co to za aplikacja i skąd ja pobrać ?? Ja mam windows Phone ,nie android wiec mam problem z aplikacjami ,
W ogóle pól dnia miałam problem z Internetem ,dziad zamulal strasznie , dopiero teraz zobaczyłam ze miałam zmienione na 3 g i po zmianie na 4g juz hula na szczęście No .

Matko jak ja bym chciała miec własne M...
Ojej póki co na wynajmie lecę ale juz mam papiery do wypełnienia na komunalne może się uda.....za kilka lat :)
 
Gabee co to za aplikacja i skąd ja pobrać ?? Ja mam windows Phone ,nie android wiec mam problem z aplikacjami ,
W ogóle pól dnia miałam problem z Internetem ,dziad zamulal strasznie , dopiero teraz zobaczyłam ze miałam zmienione na 3 g i po zmianie na 4g juz hula na szczęście No .

Matko jak ja bym chciała miec własne M...
Ojej póki co na wynajmie lecę ale juz mam papiery do wypełnienia na komunalne może się uda.....za kilka lat :)
Ja też muszę złożyć a od sierpnia wynająć coś,,. U mnie dom pełen dzieci oby ściany wytrzymały :p
 
Cześć Super Mamuśki
Gratuluje udanych wizyt
Wyniki badań prenatalnych bardzo dobre ☺️ Dzidzia 9,7 mm rośnie jak na drożdżach .
Za 5 tygodni robimy badanie narządów wewnętrznych czy się wszystko dobrze rozwija. Niestety kasa chorych nie pokrywa całości i cześć będziemy dopłacać trochę. Ale musimy jechać prawie 60km do kliniki. Ale koszty dla mnie nie grają roli. Byle dzidzia zdrowa była i dzięki Bogu do tego momentu wszystko jest ok .
Nie udzielam się czesto ale staram się być na bieżąco z postami Czasami zajmuje mimprzczytanie wszytskich postów ale daje radę.
 
reklama
Strasznie mi przykro dziewczyny ze faceci was tak do wiatru wystawili, dla mnie jest to nie pojęte. Jestemz moja żona już 13 lat po ślubie. Były wzloty i upadki ale jak to jest w przysiędze malrzenskiej "Na dobre i na złe "
I poprostu myśle ze są tchórzami i nie dorośli do związków.
Takie moje zdanie.
 
Do góry