reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

KasiaMarysia ja będę prala w proszku Lovela - w nim piorę starszakowi a on jest alergikiem i tylko na ten proszę nie reagował. U nas się sprawdził bo np Dzidziuś uczulal moich siostrzeńców.
 
reklama
Malusiolka biedactwo :'( pij przed snem meliske. Gdzie byłaś myślami?

Kasia hymm ja się nie znam. Anik jest ekspertka :-)


Happy bleeeee nigdy czegoś takiego.

Młoda żona faktycznie marzenia nie kosztują :-) masz pamiątkę :-) ja nie mam zdjęć :-)

Tosia rozerwalas się przynajmniej :-D
Ja lubię sprzątać ale zabroniły mi koleżanki z byłej pracy. Ciągle mówiły ze teraz ciężko zajść w ciążę, ciężko ja utrzymać, żebym poczekala do 9 miesiąca. Ale ja oczywiście gąbka, ściera i heja myć szafki i kafelki w kuchni. Jeszcze się poparzylam dwa razy przy obiedzie :'(
KasiaMarysia miałaś się oszczędzać jeszcze zdążysz się nasprzatac :-) a tak na poważnie naprawdę nie bagatelizuj swojego stanu ja też słyszałam ciągle i sama myślałam że początek ciąży nic nie zmienia że mogę normalnie pracować funkcjonować w sobotę miałam dodatkowo 10 godz dyżur w poniedziałek normalnie w pracy i robiłam wszystko i rozladowalam zgrzewki z napojami więc troszkę podzwigalam a w nocy trafiłam z krwotokiem do szpitala i okazało się że jedna dzidzia już mnie opuściła.. I teraz cały czas się zastanawiam czy to nie przez to że się nie oszczedzalam tylko normalnie funkcjonowalam...więc przystopuj kafelki nie zając nie uciekna i nie odpadna jak ich nie umyjesz :-)
 
Kornela no właśnie widziałam ten proszek u mojej mamy jak urodził się mój bratanek. A to jest tylko proszek czy też płatki do prania?
 
KasiaMarysia miałaś się oszczędzać jeszcze zdążysz się nasprzatac :-) a tak na poważnie naprawdę nie bagatelizuj swojego stanu ja też słyszałam ciągle i sama myślałam że początek ciąży nic nie zmienia że mogę normalnie pracować funkcjonować w sobotę miałam dodatkowo 10 godz dyżur w poniedziałek normalnie w pracy i robiłam wszystko i rozladowalam zgrzewki z napojami więc troszkę podzwigalam a w nocy trafiłam z krwotokiem do szpitala i okazało się że jedna dzidzia już mnie opuściła.. I teraz cały czas się zastanawiam czy to nie przez to że się nie oszczedzalam tylko normalnie funkcjonowalam...więc przystopuj kafelki nie zając nie uciekna i nie odpadna jak ich nie umyjesz :-)

Nic się nie stanie jak jak je umyje. Rozłożyłam sprzątanie na dwa dni, bo zadyszki dostałam. A teraz pracujesz czy w domku siedzisz?
 
Nic się nie stanie jak jak je umyje. Rozłożyłam sprzątanie na dwa dni, bo zadyszki dostałam. A teraz pracujesz czy w domku siedzisz?
W domu lekarz od razu powiedział ze z pracą mogę się pożegnać a że na czarno pracowałam bo szef nie chciał mi dać umowy jak się okazało że jestem w ciąży więc nawet na zwolnienie nie mogłam pójść... Tylko że ja mam jeszcze córkę która chodzi do przedszkola więc trochę przy niej jest pracy ale i tak jest cud nie dziewczyna potrafi pół dnia sama się bawić jak wie że mnie brzuch boli :-) najgorsze jest tylko to że na 4 piętrze mieszkam a lekarz zabronił chodzić po schodach więc w tym tyg przy takiej pogodzie prawie nie ruszalam się z domu mała od środy w domu została.. Ale zadowolona bo z mamą w domu jak.mowi lepiej niż w przedszkolu :-)
 
Mloda zona to zakupy raz na tydzień, żeby się nie przemeczac.

Kornela moja mama jest zadowolona, więc spróbuję. Boje się tylko, bo u niej są wszystkie rzeczy, a ona się tak cieszy. Najgorsze jest to ze u niej się pali papierosy i boję się że ubranka przejdą tym smrodem.
 
Mloda zona to zakupy raz na tydzień, żeby się nie przemeczac.

Kornela moja mama jest zadowolona, więc spróbuję. Boje się tylko, bo u niej są wszystkie rzeczy, a ona się tak cieszy. Najgorsze jest to ze u niej się pali papierosy i boję się że ubranka przejdą tym smrodem.
Drobne zakupy robię jak z przedszkola wracamy a większe na szczęście mama.. Bo dzwiganie też zakazane...
 
Mloda zona to zakupy raz na tydzień, żeby się nie przemeczac.

Kornela moja mama jest zadowolona, więc spróbuję. Boje się tylko, bo u niej są wszystkie rzeczy, a ona się tak cieszy. Najgorsze jest to ze u niej się pali papierosy i boję się że ubranka przejdą tym smrodem.
A nie mozesz do siebie zabrac tych rzeczy i wyprać? Ja nie znoszę smrodu papierosów.
 
reklama
Witam, witam!
Młoda żona fajnie, że Ci przeszło. Cieszę się. :biggrin2:
Mnie też wczoraj bolał brzuch ale to chyba dlatego, ze ciągle na nogach byłam.
Dziś juz mniej boli i oby tak zostało.
KasiaMarysia23 ja używałam tez proszku Lovela. U nas się sprawdzał super.
Jak czytałam o jedzeniu łożyska to normalnie słabo mi się robiło. Nigdy wcześniej o tym brrrr.
Za oknem ponuro.
Jedziemy na zakupy bo w domu wszystko się skończyło. Muszę napisać listę zakupów bo mam jakieś zaćmienie umysłu. Jak wchodzę do sklepu to zapominam co miałam kupić.
Miłego dzionka☺
 
Do góry