reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Emi_ka jesteś świetna poprawilaś mi humor ;-)
Pojechałam dzisiaj na wizyte do nowego lekarza 30 km w jedna strone a pani mi mówi ale lekarz przyjmował wczoraj , kolejny termin za miesiąc:/
 
reklama
Wylądowałam dzisiaj nie planowo u nie swojego ginekologa, ponieważ w pracy zobaczyłam u siebie brązowe plamienia. Na wizytę czekałam 2,5 godziny ale warto było, ponieważ nie dość, że dzidzia jest żywa i ruchliwa, to jeszcze tym razem usłyszałam, że to raczej jest dziewczynka. Tak więc jestem w punkcie wyjścia ;) A dzidzia ma 8cm.
 
12528134_10206060930977576_1842130030_n.jpg 12834767_10206060934137655_1757951632_n.jpg hej Dziewuszki :)

Ja dopiero wróciłam do domu od rana. Od razu zabrałam się za farbowanie włosów bo już odrost na pół głowy. Trochę się tym stresuje czy nie zaszkodzę Dzidzi. Czytałam, że niby nie ma przeciwwskazań, zwłaszcza w drugim trymestrze, ale nie wiem.

Już końcowe prace :)
Wklejam Wam jakieś zdjątko z mojego lokalu :D
Chyba nawet ładnie wyszło :) skromnie mówiąc :p
 

Załączniki

  • 12834767_10206060934137655_1757951632_n.jpg
    12834767_10206060934137655_1757951632_n.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 115
  • 12528134_10206060930977576_1842130030_n.jpg
    12528134_10206060930977576_1842130030_n.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 80
Dziękuję za miłe komentarze :)
KasiaMarysia23 przyleciała z Luton:rofl2:
emi_ka fajny filmik.... miło Cię widzieć ;-) ;):-) :)
To świetnie że badanie genetyczne wyszło prawidłowo:tak:

Oby diabetolog pomógł skutecznie obniżyć cukier :confused:
Taką mam nadzieję. Pociesz mnie trochę fakt, że podobno normy się zmieniły i wg starych byłabym na krawędzi, ale jednak w normie.

Emi jesteś fantastyczna! Bardzo miło się Ciebie słucha :) poprawiłaś mi humor:) Mieszkasz w Polce??
Cieszę się, że poprawiłam Ci humor. :) Tak, mieszkam w Polsce. Mam po prostu 50% wietnamskich genów. Aż sama jestem ciekawa, czy maleństwo będzie jeszcze miało jakieś azjatyckie cechy.

Faktycznie duuużo do nadrobienia :-)
Super, że wszystko w porządku u Was po wizytach i dzieciaczki pięknie rosną, to najważniejsze :-)
Emi_ka to prawda, że miło się Ciebie słucha i pojawia się uśmiech na twarzy :-) chyba zacznę regularnie oglądać Twój kanał, bo u mnie jutro zaczyna się 13 tydz, więc idealnie :-)
Zapraszam! :) Teraz, rozmawiając ze znajomymi, doszłam do wniosku, że będzie nagranie co tydzień w czwartek wieczór na podsumowanie tygodnia + tematyczne, jak mnie jakiś temat zacznie dręczyć. Koleżanka po dwóch ciążach kazała mi zgłębić temat: "co zrobić z łożyskiem?" Wiedziałyście, że w niektórych kulturach się je zjada?

Emi_ka jesteś świetna poprawilaś mi humor ;-)
Pojechałam dzisiaj na wizyte do nowego lekarza 30 km w jedna strone a pani mi mówi ale lekarz przyjmował wczoraj , kolejny termin za miesiąc:/
:)
Ale to źle podali termin? Bu.
 
Molly piękny wystrój:),gratki

Emi-ka slyszalam,ale mam odrzut na sama myśl. Ja na szczęście swojego lozyska nawet nie widziałam. Nie zjadlabym tego za milion zl. Fuuj
 
Molly super wystrój i widze, że grecka kuchnia będzie super jedna z moich ulubionych, może już pisałaś, ale w jakim mieście jest ta restauracja?
 
Zapraszam! :) Teraz, rozmawiając ze znajomymi, doszłam do wniosku, że będzie nagranie co tydzień w czwartek wieczór na podsumowanie tygodnia + tematyczne, jak mnie jakiś temat zacznie dręczyć. Koleżanka po dwóch ciążach kazała mi zgłębić temat: "co zrobić z łożyskiem?" Wiedziałyście, że w niektórych kulturach się je zjada?

Też o tym słyszałam, ale to brzmi okropnie, nie mówiąc już o jedzeniu fuuuj. Aż mnie odrzuciło :-o
 
Emka wiem że suki zjadają swoje łożyska jak urodza szczeniaki :-)

Molly pięknie tylko mam wrażenie ze trochę zimno wygląda. Pomyśl może o jakimś wzorku na ścianę :-)
 
reklama
Emilka, aż na samą myśl niedobrze się robi.

Molly, fajnie wygląda. Tylko szkoda, że tak daleko. Może kiedyś poszerzycie swoje bistro i będzie też na Warmii i Mazurach :p

Ja całą nic nie przespaną. Niedość, że brzuch to i koszmary. Wczoraj M przy mnie latał abym leżała, ale dzisiaj musiał do pracy jechać. Zaraz zrobię jeść dla dzieci i dla siebie i muszę się położyć :/ Wczoraj nawet nie miałam ochoty pisać na forum, bo myślami byłam gdzie indziej.

Pozdrawiam.
 
Do góry