reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Mnie też pobolewa brzuch.Ale wszystko ok.nic nie mówił że coś nie wiem tak.wydaje mi się ze macica się powiększa. bo mnie pobolewa tam gdzie maluch się umiejscowil,czyli ,pod pepkiem No tak od pępka z 3 cm w dół. wydaje mi się ze wysoko nawet,ale chyba to dobrze.wiem to dlatego że dziś robił mi usg już przez brzuch.
 
Mnie też pobolewa brzuch.Ale wszystko ok.nic nie mówił że coś nie wiem tak.wydaje mi się ze macica się powiększa. bo mnie pobolewa tam gdzie maluch się umiejscowil,czyli ,pod pepkiem No tak od pępka z 3 cm w dół. wydaje mi się ze wysoko nawet,ale chyba to dobrze.wiem to dlatego że dziś robił mi usg już przez brzuch.
Odczuwasz ból podobny do miesiaczkowego? Mnie właśnie tak cmi i w pachwinach tez.
 
KasiaMarysia23 - nie ma co się bać, tylko trzeba poprosić. Wiesz, jak Ty nic nie mówisz, to widać lekarz się nie wychyla.
 
[QUAcgug, post: 13820381, member: 163150"]Odczuwasz ból podobny do miesiaczkowego? Mnie właśnie tak cmi i w pachwinach tez.[/QUOTE]

Ja czuje takie ciagniecie i czasami taki ból no może trochę podobny do miesiaczkowego ale słabszy.i ból w lewej pachwinie,ale słyszałam ze w pachwinach to dlatego że jajeczkowanie bylo z tej strony.No mnie bolał brzuch też w szpitalu,badali mnie i nic mi nie było.No ale każda z nas jest inna.więc ciężko powiedzieć czy to ból normalny czy groźny.No u mnie akurrat jest ok.Ale też jak mnie e boli to się martwię.
 
Mnie ciągną boki czyli wiezadla i mowil,ze to normalne tym bardziej ze cos tam mam w tylozgieciu:) zapomnialam co:)

A i ktoras pytala czy na usg widzi rozwarcie szyjki-tak widzi:) bo ja miałam druga pod rząd wizytę bez fotela ginekologicznego i zmierzył na usg długość szyjki i powiedzial,ze jest zamknięta na calej dlugosci.

Fotki dostaje zawsze z autografem do albumu jak to pan doktor mówi:)

Daria co to tokso to wg mnie wynikiswiadcza o tym,ze juz kiedys przechodzilas i obecnie nie masz.
 
Malusiolka ładnie Ci dzidzia podrosła :tak:
Oby skurcze dzięki lekom ustąpiły:confused:
KasiaMarysia oby udało Ci się jak najszybciej zmienić lekarza na takiego który będzie godny zaufania z fachowym podejściem i przede wszystkim nie będziesz się go lękać :confused:
Acgug może no-spa złagodzi ból :sorry2:

Co do bólu miesiączkowego to się pytałam jednego z ginekologów u których ostatnio byłam " czy to jest normalne bo już nie pamiętam czy mi doskwierał taki ból w poprzednich ciążach" to powiedział że to nie jest normalne i żebym brała no-spę:unsure: na razie odpukać ustało...


Na przekór "baby brain " wypożyczyłam sobie "Krzyk pośród nocy" i "Zatańcz z mordercą" również autorstwa Marty Higgins Clark...mam miesiąc na oddanie to akurat po dwa tygodnie na jedną książkę ;-) ;)
 
reklama
Aluśka ja bym po kryminalnych nie zasnęła. Chociaż powiem Wam , że odkąd mam kontakt z mężem zasypiam bez zapalnego światła :) sukces, ale płakać bym mogła pół nocy.
Jakie macie plany na jutro?
 
Do góry