reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Cześć dziewczyny:)
Co do kawy to ja pijam jedno espresso rano ale dopiero od 2tyg,bo wcześniej nie mialam ochoty.Mam niskie ciśnienie więc lekarz nie widzi przeciwwskazań tymbardxiej że przed ciążą tak zawsze pilam:) Ja bralam duphaston ale właśnie skonczylam 14 tyg i gin stwierdził że juz nie trzeba brac bo łożysko ładnie rozwinięte i przejelo rolę:) Witamin żadnych nie zlecal na razie tylko urosept na bakterie w moczu:) Widzę że wy już cos kompletujecie a ja nie mam ani jednej rzeczy ale mam nadzieję że sprzęty od siostry dostane a ciuchy od znajomych:)Jakos na razie mnie nie ciagnie do zakupów ani dla siebie ani dla dziecka. Ja brzucha nie mam wcale no waga nadal stoi odkąd schudłam po Filipinach:). Gin mówił że ma pacjentki które wcale nie tyja albo niewiele. Miał tez takie ktore schudły ..no ale wazyly ze 120 przed ciążą wiec do porodu szły lżejsze:) Najważniejsze żeby dziecko rosło prawidłowo i wyniki dobre . Życzę zatem Wam i sobie żeby waga poszla niewiele w górę:)
 
Nie miałam prenatalnych więc nie podpowiem

tu masz linka dla mamuśki - Link do: danonki - dostosowana ilość cukru - Małgorzata Jackowska o diecie mamy i dziecka blw rozszerzaniu diety karmieniu piersią rodzicielstwie przepisy kulinarne dla dzieci i rodziny

a tu wycinek

Na stronie producenta nie znalazłam informacji o składzie Pierwszego Serka. Producent odsyła za to na strony sklepów, w których serek można kupić. Na szczęście zgodnie z prawem w sklepie internetowym musi znaleźć się informacja o składzie i wartości odżywczej produktów spożywczych.
A więc? Jeden serek to 4,5 g cukru! To jest jedna łyżeczka cukru!
Jedna porcja to 45 g a więc 10% Pierwszego Serka od danonka to cukier..
4,80 zł za 4 kubeczki (180g)


a tu z innej strony

Link do: Serki waniliowe – Czytaj Skład

Nie wiem czy warto się kłócić
Tak w zasadzie to się nie kloce tylko próbuje przekazać argumenty poparte przez pediatrow ale jedna z Pan na to nie mogąc poprzeć swojego zdania żadnymi argumentami nazwała mnie wileorybem i miastowa paniusia ze słoma w butach :p
 
Tak w zasadzie to się nie kloce tylko próbuje przekazać argumenty poparte przez pediatrow ale jedna z Pan na to nie mogąc poprzeć swojego zdania żadnymi argumentami nazwała mnie wileorybem i miastowa paniusia ze słoma w butach :p


O Boże takie określenia są boskie... ja raz byłam słoikiem a raz rozpuszczoną warszawianką :)
 
Cześć dziewczyny:)
Co do kawy to ja pijam jedno espresso rano ale dopiero od 2tyg,bo wcześniej nie mialam ochoty.Mam niskie ciśnienie więc lekarz nie widzi przeciwwskazań tymbardxiej że przed ciążą tak zawsze pilam:) Ja bralam duphaston ale właśnie skonczylam 14 tyg i gin stwierdził że juz nie trzeba brac bo łożysko ładnie rozwinięte i przejelo rolę:) Witamin żadnych nie zlecal na razie tylko urosept na bakterie w moczu:) Widzę że wy już cos kompletujecie a ja nie mam ani jednej rzeczy ale mam nadzieję że sprzęty od siostry dostane a ciuchy od znajomych:)Jakos na razie mnie nie ciagnie do zakupów ani dla siebie ani dla dziecka. Ja brzucha nie mam wcale no waga nadal stoi odkąd schudłam po Filipinach:). Gin mówił że ma pacjentki które wcale nie tyja albo niewiele. Miał tez takie ktore schudły ..no ale wazyly ze 120 przed ciążą wiec do porodu szły lżejsze:) Najważniejsze żeby dziecko rosło prawidłowo i wyniki dobre . Życzę zatem Wam i sobie żeby waga poszla niewiele w górę:)
Ha biorę duphaston luteine i No spe i też ciekawa jestem kiedy lekarz powie że mogę zacząć odstawiac bo trzeba to robić powoli tak mówił mi.ja niestety od początku grudnia już prawie 9 kg ale nie wiem czy to z powodu ciąży czy świat i sylwka po drodze.. I u mnie problem z zatrzymywaniem wody jest.. A od wypisanie karty w 5 tc 6 kg oby teraz stanęła i nie zwiekszala się nie mam już takich mdłości więc i nie muszę tak często jeść.. w poprzedniej tylko 11 mi przybyło a jak.tak dalej pójdzie to chyba ze 30 przytyje :'(
 
reklama
Witajcie dziewczyny,witam przybyła mamusie.
KasiaMarysia co z Tobą.
Gratuluję udanych wizyt,i rosnących maluszków.
U mnie starszy znowu złapał jakiegoś wirusa,gorączka powyżej 38.
Ja reż podziebiona jestem.Narazie biorę syrop dla kobiet w ciąży na przeziębienie *spam*.jeśli mi nie przejdzie mam iść to przepisze coś mocniejszego, spróbujemy bez antybiotyków,bo po co się faszerowac ,jeśli nie da rady to zobaczymy.
Ja kawy nie piję,nie ciągnie mnie.Narazie piję kawę zbożowa.
Co do ubrań i wyprawki,muszę wszystko kupić.Nie mam dosłownie nic.minęło sporo lat bo 8,wszystko wydalam.chyba że któraś koleżanka,albo bratowa rodzi w kwietniu,coś mi da.a jeśli nie to czeka mnie wyprawka jak do pierwszego dziecka.
Ja swoim też gotowałam sama.mam ogródek to sądziłam,sialam i potem było jak znalazł.a jak kiedyś przychodziły takie próbki jedzenia i kremów to,jak mu dałam spróbować słoiczek to pluł i sie krzywil,no i dostał boleści,to był pierwszy i ostatni słoiczek.
 
Do góry