reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Witajcie, chciała bym do was dołączyć. Również zostanę wrześniową mamą termin z om 17.09. Mam już 3.5 letniego kochanego synka. Początki ciąży bardzo źle znosiłam ciągle wymioty i osłabienie, dopiero teraz zaczynam czuć że wracam do żywych. Może tak w skrócie kilka słów o mnie. Jest to moja 4 ciąża, od początku ciąży jestem na l-4 ze względu na 2 straty i poród cc. Do lekarza chodzę na NFZ, badanie prenatalne mam 15.03. Pozdrawiam :-) :)

Witaj :) ja mam na 15.09 wg wczorajszego usg :)
 
reklama
Witajcie :)
Ja jak zwykle w drodze do pracy:(
Dziewczyny czy wy tez jestescie tak uczulone na zapachy?
Ja przed ciaza palilam ojj dlugo palulam, a teraz jak ktos pali kolo mnie to odrazu jest mi nie dobrze ... Przeszkadza mi wszytko zapach w aucie zapach ciuchow...
Milego dnia dla Was :)


Ja też jestem wyczulona na zapachy. Strasznie...
 
Witajcie :)
Ja jak zwykle w drodze do pracy:(
Dziewczyny czy wy tez jestescie tak uczulone na zapachy?
Ja przed ciaza palilam ojj dlugo palulam, a teraz jak ktos pali kolo mnie to odrazu jest mi nie dobrze ... Przeszkadza mi wszytko zapach w aucie zapach ciuchow...
Milego dnia dla Was :)
U mnie to samo chociaż palilam teraz zapach a raczej smród papierosów wywołuje mdłości nawet gdy chwilę przebywam w pomieszczeniu gdzie się pali później muszę się od razu przebierać bo mi ciuchy śmierdza.. Niestety mieszkam w domu gdzie się pali i nie jestem w stanie tego uniknąć..mam tylko nadzieję że przed porodem uda mi się zmienić mieszkanie..
 
Cześć dziewczyny.


Dziewczyny czy pijecie kawę? Ja ostatnio piję rano jedną małą. Z synkiem w ciązy nie piłam - teraz jakoś nie mogę się oprzeć. Nie wiem czy dobrze robię....

Ja wróciłam do małej słabej kawy rano. Często budzę się z bólem głowy i o dziwo kawa mi pomaga :)
 
Alexandra super ze z dzidzi ok. Z moim teZ:) wczoraj gin na widok długiej nogi zasmial sie,ze taka piękna to kobieca musi byc a ja mowie,ze czuje,ze chłopak. Zajrzal i mowil,ze cos tam jest miedzy nogami,ale nie chce strzelać wiec za 4 tyg zajrzy. Mi i tak obojętne,najważniejsze,ze zdrowe:) tak ślicznie fikal:)

Dziewczyny,które biorą luteine kiedy odstawiacie? Bo mi juz za tydzien zlecil odstawić.

Oczywiście witamin kazal nie brac tylko zdrowe odżywianie. Martya Tobie tez nie zalecal narazie?

A i robilyscie juz przeciwciała anty rh?

Wczoraj lekarz powiedział, że już nie mam brać luteiny. A jak pobolewa mnie brzuch to brać Nospę Forte.
 
Dziewczyny,które biorą luteine kiedy odstawiacie? Bo mi juz za tydzien zlecil odstawić.

Oczywiście witamin kazal nie brac tylko zdrowe odżywianie. Martya Tobie tez nie zalecal narazie?

A i robilyscie juz przeciwciała anty rh?

ja mam luteine zaczac odstawiac po zakonczeniu 14 tc chyba ze lekarz prowadzacy zdecyduje inaczej (to zalecenie jeszczez kliniki gdzie robilismy ivf). Juz sie nie moge doczekac zeby ja odstawic bo przyplataly sie drożdżaki a poki mam luteine to ich nie zwlaczymy.


Wczoraj lekarz powiedział, że już nie mam brać luteiny. A jak pobolewa mnie brzuch to brać Nospę Forte.

Co lekarz to inaczej... Pisze jednoczesnie na forum dziewczyn po IVF i tam nagminnie na twardnienie brzucha jest Luteina + magnez +no-spa.
 
Tysia, magnez na twardnienie brzucha to podstawa. Ja przy dziewczynkach musiałam brać magnez i pewnie teraz też, bo mam twardnienie brzucha, ale dowiem się w poniedziałek.

Alevandra, super że wizyta udana. Co do kawy to w poprzedniej piłam dużo i moja młodsza córka przesypiała i przesypia mi całe noce. Teraz nie pije, bo mi kawa śmierdzi.

Kornela, w którym tygodniu jesteś, bo suwaczka nie widzę? Jeżeli jest wszystko ok to do 16/20tc zaleca lekarz luteinę. Ciekawe co ze mną będzie.

Anik, a jak tam u Ciebie? Wczoraj też wywoływałam KasieMarysie i nic. Ostatnio pisała, że w szpitalu jest i się martwię o nią.
 
reklama
Witaj melanias ja też man ba 17/09
Kawy nie pije ale nigdy nie piłam chyba że id święta. A teraz Nie ma potrzeby.
Zapachy mnie przerażają np kiełbasa, pasztet żadnych wędlin nie jem.
 
Do góry