reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja z Oliwia tak miałam ,strasznie chcieliśmy,nie wychodzilo ,czułam presje ,czekałam na @ miałam nadzieje ze jej nie będzie ,przytulalam die tylko żeby zajść ,bylam zalamana ,stwierdziłam ze nie mogę po 6 mc staran , odpuscilam ,wzięłam Sobie kota i skoncentrowalam na pracy ,i Bach ciąża!
Z Adriankiem chciałam ,ale wiedziałam ze mój (juz ex) sie nie zgodzi ale próbowałam ,w końcu powiedzial ze spróbujemy raz jak będzie to będzie ,tez do tego podeszlam z takim nastawieniem i mam Adriana ,za pierwszym razem ,teraz pamiętając o blokadzie ,mimo ze oboje chcieliśmy ,po 1 cyklu nieudanym przestalam o tym myśleć , no i jest trzecie
 
reklama
Pola, jeżeli pragnie się bardzo dziecka, to seks nie jest przyjemnością tylko pragnieniem posiadania dziecka. I też tak myślę, że u Kasi mogło to być.

KasiaMarysia, uczymy się na błędach. Co do Kamila, to dziwny chłopak.

Póki się tylko spotykaliśmy, nie wiedziałam że tak robi ale jak byłam u niego 2 dni to zrobiło się nie ciekawie
 
Ja z Oliwia tak miałam ,strasznie chcieliśmy,nie wychodzilo ,czułam presje ,czekałam na @ miałam nadzieje ze jej nie będzie ,przytulalam die tylko żeby zajść ,bylam zalamana ,stwierdziłam ze nie mogę po 6 mc staran , odpuscilam ,wzięłam Sobie kota i skoncentrowalam na pracy ,i Bach ciąża!
Z Adriankiem chciałam ,ale wiedziałam ze mój (juz ex) sie nie zgodzi ale próbowałam ,w końcu powiedzial ze spróbujemy raz jak będzie to będzie ,tez do tego podeszlam z takim nastawieniem i mam Adriana ,za pierwszym razem ,teraz pamiętając o blokadzie ,mimo ze oboje chcieliśmy ,po 1 cyklu nieudanym przestalam o tym myśleć , no i jest trzecie

Miałam podobnie! Staraliśmy się prawie rok, co mi się @ spóźniał to już ciąże widziałam, a tu na teście 1 kreska... Do tego problemy z tarczycą. W końcu "olałam" ( nie wiem jakim cudem) temat ciąży i po 3 mc okazało się, że jestem w ciąży. Byłam w ciężkim szoku jak dwa testy pokazały mi 2 kreski :D
 
Kasiu ,a z mężem to nie było tak że bardzo chcialas dziecka i pojawila sie blokada psychiczna ? A z Kamilem nie myslalas o tym ?
Chyba coś w tym jest. Ja bardzo pragnęła dziecka. Nie wychodziło nam. Razem z mamą podjechałam do Włoch na dwa tygodnie. Wróciłam i zupełnie na spontanie kochałam się z mężem nie myśląc o zajściu w ciążę. Ale byłam zdziwiona jak po 5 tygodniach zobaczyłam 2 kreski na teście.
 
Właśnie minimalnie zbankrutowałam bo przekopując Allegro kupiłam kilka rzeczy :D majty pod pachy, rajty pod pachy, bluzki t-shirt ciążowe i dwie koszule nocne (jedna już spakowana będzie :p). Mój M uznał dzisiaj, że musimy mieć dzień lenia więc mogłam trochę poszukać :D

W naszym przypadku to ponoć było w święta :D szczerze to nic specjalnego z tego co pamiętam :p i się udało :D
 
reklama
Właśnie minimalnie zbankrutowałam bo przekopując Allegro kupiłam kilka rzeczy :D majty pod pachy, rajty pod pachy, bluzki t-shirt ciążowe i dwie koszule nocne (jedna już spakowana będzie :p). Mój M uznał dzisiaj, że musimy mieć dzień lenia więc mogłam trochę poszukać :D

No no :):) juz na ciążowo. U mnie daleka droga.
 
Do góry