reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Kazda z nas ma problemy ,jedna większe ,druga mniejsze ale ma , teraz dużo hormony nasze zmieniają ,nie raz nie myślimy trzeźwo ,ale potrzeba czasu żeby Sobie na spokojnie przemyśleć pewne sprawy
 
KasiaMarysia - weź ze 2-3 dni urlopu, wyjedź nad morze. Wcześniej pisałaś, że z Kamilem jest ok - i chyba faktycznie tak było skoro zdwcydowalas się na dziecko :-) Być może Kamil był tylko odskocznią.
Jak już będziesz nad tym morzem, weź koc, notes i długopis, idź na plaze i napisz wszystkie za i przeciw. Przypomnij sobie dlaczego odeszłas od męża. Napisz to.
Przypomnij sobie Wasze szczęśliwe chwilę i też je napisz :-)
To samo zrób z Kamilem.
Przeczytaj to co napisałaś, ale dopiero na drugi dzień. Zobaczysz, spojrzysz na wszystko z innej strony i być może rozwiązanie samo się pojawi :-)
Ja osobiście nie wierzę, że facet może się zmienić tak pstryk i już. Rozwód - poważna sprawa, ale i tak nie wierzę. KasiuMarysiu on Ci cały czas wmawial, że jesteś bezplodna.
A może najlepiej było by Ci samej z tatą? Myślałaś o tym?
I wtedy od nowa wypracować relacje z mężem lub Kamilem?

Może tata by Ci coś poradził?

Generalnie każda z nas ma jakieś przeżycia - moim zdaniem trzeba iść do przodu :-) życie jest za krótkie na zamartwianie się :-)
Za chwilę zostaniesz mamą cudownego bobasa, którego pokochasz nadżycie. To jest dopiero miłość na całego!
Ta mała istotka będzie dla Ciebie najważniejsza na całym świecie!

Będzie dobrze!!

Mi nie było łatwo, ale się nie dałam i dalej się uśmiecham :-)


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Gabeeee kochana, gdybym wiedziała że jestem płodna to nie było by takiej sytuacji. Mój mąż mówił, że to ze mną jest coś nie tak, bo urolog mu mówił ze dobre ma wyniki. Generalnie to nigdy z moim mężem się tak nie dogadywalam. Wierzę,że się zmienił. Kamil... Cóż za wiele mi w nim nie odpowiada. Najbardziej mnie odrzuca to ze on bierze prysznic w pracy, kończy np o 14 i wieczorem nie chce mu się myć bo kąpal się w pracy. Ma dziwne zachowania o których mu już mówiłam np głaska mnie po głowie i mówi "dobrze dobrze "... Krew mnie zalewa. Denerwuje mnie też to ze on co dziennie robi zakupy, nie zrobi raz na tydzień tylko co dziennie i co dzień je mięso. Ostatnio chciał pizze na śniadanie kupić. Z moim mężem nigdy nie miałam takich problemów. Klocilismy się głównie o to, że jest zmęczony albo o to ze siedzę przed komputerem. Teraz juz nie pisze pracy, w.nic nie gram. Także możesz nasze relacje by się polepszyly.
 
Widzę, że ciężkie życiowe tematy.Kasiu pamiętaj, że Twoje dziecko będzie szczęśliwe tylko jesli Ty będziesz szczęśliwa. Podejmij więc decyzje najlepszą dla siebie nawet jeżeli miałabyś olac obydwu facetów. Życzę powodzenia i jak najlepszej dla Ciebie decyzji.Tak poza tym ja malo sie udzielam tylko Wad czytam, bo wszystkie tematy jakie poruszacie to u mnie w porządku i nie ma co sie chwalić:) Jedyne co to wizyta z prenatalnymi czeka mnie we wt i trochę mam stresa ale jestem dobrej myśli:)
 
Kasiu ,a z mężem to nie było tak że bardzo chcialas dziecka i pojawila sie blokada psychiczna ? A z Kamilem nie myslalas o tym ?
 
Kasiu ,a z mężem to nie było tak że bardzo chcialas dziecka i pojawila sie blokada psychiczna ? A z Kamilem nie myslalas o tym ?
Może i tak być.
Jak się bardzo chce to nic nie wychodzi :-(
Pojedź nad to morze sama, posiedz na plaży, kup sobie cherry Coke i udawaj, że to wiśniówka z kolą :-)
Poukładaj sobie wszystko od nowa i weź poprawkę na hormony :-)

Głaskanie po głowie i takie mówienie doprowadziło by mnie do szału.
Co do zakupów, to nie zajmę stanowiska, bo potrafimy je robić nawet 3 razy dziennie :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Kasiu ,a z mężem to nie było tak że bardzo chcialas dziecka i pojawila sie blokada psychiczna ? A z Kamilem nie myslalas o tym ?
Pola, jeżeli pragnie się bardzo dziecka, to seks nie jest przyjemnością tylko pragnieniem posiadania dziecka. I też tak myślę, że u Kasi mogło to być.

KasiaMarysia, uczymy się na błędach. Co do Kamila, to dziwny chłopak.
 
reklama
Może i tak być.
Jak się bardzo chce to nic nie wychodzi :-(
Pojedź nad to morze sama, posiedz na plaży, kup sobie cherry Coke i udawaj, że to wiśniówka z kolą :-)
Poukładaj sobie wszystko od nowa i weź poprawkę na hormony :-)

Głaskanie po głowie i takie mówienie doprowadziło by mnie do szału.
Co do zakupów, to nie zajmę stanowiska, bo potrafimy je robić nawet 3 razy dziennie :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Wiesz gdyby nie to ze mam 600 km chętnie bym pojechała. Póki co jutro jadę ale na badania 20 km do miasta :) zajrze do mojej starej pracuje może znajdzie się miejsce dla mnie na pół roku :)
Ale bardzo dziękuję za propozycje. Cole cherry chętnie jutro kupie albo z cytryną, cytrnowka tez dobra :)
 
Do góry