reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

A propo pytania rodziców - moja koleżanka zapytała ojca swojego chrześniaka o podpowiedź co mi kupić pod choinkę. Odpowiedział, że lego i podał jaki model. I jak sprawdziła w necie co to za lego to jej kopara opadła bo kosztowały 1800zł! Za rok ma komunię i już się martwi co sobie zażyczą.
 
reklama
A propo pytania rodziców - moja koleżanka zapytała ojca swojego chrześniaka o podpowiedź co mi kupić pod choinkę. Odpowiedział, że lego i podał jaki model. I jak sprawdziła w necie co to za lego to jej kopara opadła bo kosztowały 1800zł! Za rok ma komunię i już się martwi co sobie zażyczą.
Może lepiej niech nie pyta rodziców.
Juz postanowiłam, że kupię kolczyki +pieniądze. Tylko musze wywiad przeprowadzić czy ktoś nie chce kupić kolczyków.
 
A propo pytania rodziców - moja koleżanka zapytała ojca swojego chrześniaka o podpowiedź co mi kupić pod choinkę. Odpowiedział, że lego i podał jaki model. I jak sprawdziła w necie co to za lego to jej kopara opadła bo kosztowały 1800zł! Za rok ma komunię i już się martwi co sobie zażyczą.

Miałam ostatnio podobną sytuacje. Młodsza miała iść na urodziny kolegi i spytała go co by chciał podał jej rodzaj telefonu - kosztuje bagatela 900 pln
 
A propo pytania rodziców - moja koleżanka zapytała ojca swojego chrześniaka o podpowiedź co mi kupić pod choinkę. Odpowiedział, że lego i podał jaki model. I jak sprawdziła w necie co to za lego to jej kopara opadła bo kosztowały 1800zł! Za rok ma komunię i już się martwi co sobie zażyczą.

O człowieku !!!! Szczęka mi opadła !!!
My tez mówimy, że Lego z takiej i takiej serii, zestaw taki i taki - ale nasze zestawy kosztują max 80-100 zł.
Prezent dla dziecka do 100 - max 150zł na urodziny czy pod choinkę naszym zdaniem jest w porządku.
Z resztą tak jak się patrzy na ceny prezentów, to i tak średnio trzeba policzyć koło 100 zł...

Jak można tak drogi zestaw kazać kupić pod choinke?
To chyba jak chrześniak będzie slub brał, to koleżance pewnie każą to sfinansować....
 
Tysia dlaczego uważasz że książka to prezent na przyszłość ? Moja córka uwielbia książki i moim zdaniem taki prezent też by jej się spodobał :tak:
Od mojego brata moje dziewczynki dostają książki albo na urodziny albo na gwiazdkę i moje dziecko po urodzinach mi wyznało że od wujka prezent jej się najbardziej podoba ( a prezentów nie było mało od różnych gier typy monopoly po lalki ever after high) ale jak widać to od rodziców zależy czym dziecko będzie bardziej się interesowało :sorry:
czechow to nie dobra pamięć ale możliwość cytowania:-p

A propo pytania rodziców - moja koleżanka zapytała ojca swojego chrześniaka o podpowiedź co mi kupić pod choinkę. Odpowiedział, że lego i podał jaki model. I jak sprawdziła w necie co to za lego to jej kopara opadła bo kosztowały 1800zł! Za rok ma komunię i już się martwi co sobie zażyczą.
moim zdaniem straszne przegięcie ze strony rodziców tego dziecka :crazy:
a na ślub to sobie co zażyczy mieszkanie czy może nowy samochód:errr:
 
Aluś, czasami to rodzice takie głupie pomysły podsuwają dzieciom. Moja starsza córka lubi lego, ale wie że trzeba mieć umiar. Widziałam fajne za około 200zł, ale czekam na promocję. Za takie pieniądze bardzo dużo przydatnych rzeczy można kupić.
 
A ja teraz kupuje gry planszowe, później gramy wszyscy i dorośli i dzieci. ( chrześniak ma 11 a chrzesnica 8 mojego chrzesnica 1 rok.) na komunie dałam stół do piłkarzykow i kasę.

Co do badań mam za niski Hematokryt i eozynofile a za wysokie neutrofile. I czarna magia. Reszta wyników jeszcze nie znana.
 
Zastanawiam się tylko czy takie prezenty to pomysł dziecka czy rodziców. Jeszcze żeby oni byli po rodzinie, a to kolega mamy mojej koleżanki ją poprosił w kumy. Koleżanka była w szoku z jakiego tytułu ją wybrali na chrzestną ale dziecku się nie odnawia. Nawet w rodzinie nie wypada żądać takich prezentów, a co dopiero od obcej osoby. Trzeba mieć tupet.
 
Za to jak teraz pytają mojego syna chce na komunię dostać to,wytlumaczylam mu żeby mówił,że będzie się cieszył z tego co dostanie.i tak mówi.a ja jako rodzic mam dylemat co kupić swojemu dziecku,w tak ważnym dniu.a Maj już niedługo i nie wiem.
 
reklama
hej witam,

gratuluję wszystkim udanych wizyt :happy:

ponoc jak beta hcg wychodzi mala to na chlopca sie zapowiada :)
chyba nie bo ja miałam betę nisko a córeczkę mam :blink:

Ja mam po córce na strychu 5 pudeł z ciuszkami. Ciekawe co z nimi zrobię jak syn będzie. Chociaz nie ukrywam chciałabym mieć parke:wink:
a my wolimy drugą córeczkę choć ostatnio pomyślałam, że z synkiem też będzie super :-) :)

Mój mąż dba o to żebym się nie nudziła - wezwał mnie na ratunek bo mu auto nie chciało odpalić :D paskudny mokry śnieg pada, mogła by się zmienić ta pogoda
ponoć jakiś pustynny pył się unosi i jak pada to deszcz to zgarnia.

Dziewczyny może macie jakiś pomysł co można kupić na prezent komunijny dla dziewczynki. Jestem chrzestna i zupełnie nie wiem co dać.

ja kupuję naszyjnik z imieniem ale nie jestem chrzestną a komunia nie jest w PL więc nie ma takiego parcia ze strony rówieśników...ani tym bardziej rodziców.

O człowieku !!!! Szczęka mi opadła !!!
My tez mówimy, że Lego z takiej i takiej serii, zestaw taki i taki - ale nasze zestawy kosztują max 80-100 zł.
Prezent dla dziecka do 100 - max 150zł na urodziny czy pod choinkę naszym zdaniem jest w porządku.
Z resztą tak jak się patrzy na ceny prezentów, to i tak średnio trzeba policzyć koło 100 zł...

Jak można tak drogi zestaw kazać kupić pod choinke?
To chyba jak chrześniak będzie slub brał, to koleżance pewnie każą to sfinansować....

my też mówimy, że lego ale już niech ktoś sam sobie zdecyduje jakie. Choć mi głupio mówić co ktoś ma kupić i mówię, że Ola lubi klocki, gotowanie i książeczki i niech sam zdecyduje ile chce wydać.
Teraz na urodziny dostała 4 zestawy lego z czego jeden się zdublował ale znajomi dali nam paragon i sobie inny wybierzemy.

nie nadążam za Wami :sorry:
 
Do góry