reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

KasiaMarysia23: ja dopiero wstałam... tak mnie zmuliło, że wzięłam kocyk i poszłam do podusi.

Dzisiaj przez aurę nawet nie raczyłam wychodzić z domu. A właśnie, jak myślicie, skoro mam zwolnienie lekarskie do następnęj wizyty, tj 9 marca, to lekarz raczej przedłuży mi czy będzie kazał wracać do pracy?
 
reklama
KasiaMarysia23: ja dopiero wstałam... tak mnie zmuliło, że wzięłam kocyk i poszłam do podusi.

Dzisiaj przez aurę nawet nie raczyłam wychodzić z domu. A właśnie, jak myślicie, skoro mam zwolnienie lekarskie do następnęj wizyty, tj 9 marca, to lekarz raczej przedłuży mi czy będzie kazał wracać do pracy?

Zależy jakie będziesz miała wyniki i jak się będziesz czuła.
 
Lepiej mi w domu oczywiście. Zero stresów. Teraz jestem na L4, bo na początku ciąży miałam plamienia i byłam w szpitalu nawet i mój lekarz zaproponował mi zwolnienie, żebym odpoczywała.

Nie wiem jaki jest twój lekarz, najpewniej jak poprosisz o L4 to dostaniesz. Nie wiem też jaka jest twoja praca, i jak ma się Twoja ciąża. Mogę powiedzieć tylko tyle że ja w dwóch ciążach chodziłam do pracy do kiedy dobrze się czułam.

KasiaMarysia - powodzenia w sobotę
 
Nie wiem jaki jest twój lekarz, najpewniej jak poprosisz o L4 to dostaniesz. Nie wiem też jaka jest twoja praca, i jak ma się Twoja ciąża. Mogę powiedzieć tylko tyle że ja w dwóch ciążach chodziłam do pracy do kiedy dobrze się czułam.

KasiaMarysia - powodzenia w sobotę


Ja też myślałam, że takie plamienia przejdą i będzie ok, a tu zwolnienie. A jak się teraz czujesz w trzeciej ciąży?
 
Poza mdłościami (od czasu do czasu), bezsennością (którą mam w każdej ciąży) i chcenia się nie wiadomoczego to świetnie
Przy plamieniu lepiej nie przeciązać organizmu, wiadomo było dlaczego plamisz?
 
Poza mdłościami (od czasu do czasu), bezsennością (którą mam w każdej ciąży) i chcenia się nie wiadomoczego to świetnie
Przy plamieniu lepiej nie przeciązać organizmu, wiadomo było dlaczego plamisz?

Nie :( w szpitalu jak mnie badali to powiedzieli, że to "poronienie zagrażające". Oczywiście mało co zawału nie dostałam zanim przeczytałam co to jest. Potem już było ok, ale z wypisem poszłam do mojego na wizytę i zaproponował zwolnienie. A teraz mam podobnie jak Ty, ale spać akurat mogę :)
 
Niecierpie bezsenności, bo zmęczona jestem jak cholera pod wieczór a budzę się o 3-4 i nie mogę spać.

Zrób świeże badania, dobrze by było mieć usg przed wizytą, i rozmawiaj szczerze z lekarzem. Nic na siłę. Jeśli masz spokojną, siedzącą pracę, nikt cię nie goni, i np. możesz pracować na pół etatu to spróbuj na tydzień dwa.
 
Niecierpie bezsenności, bo zmęczona jestem jak cholera pod wieczór a budzę się o 3-4 i nie mogę spać.

Zrób świeże badania, dobrze by było mieć usg przed wizytą, i rozmawiaj szczerze z lekarzem. Nic na siłę. Jeśli masz spokojną, siedzącą pracę, nikt cię nie goni, i np. możesz pracować na pół etatu to spróbuj na tydzień dwa.

Dzięki :) usg będę miała na wizycie i w końcu dzidzię zobaczę :)
pracuje w firmie transportowej i nie ma szans na pracę bez stresu.
 
reklama
Chyba zalezy duzo jakie lekarz ma podejscie. Mnie gin do ktorego w 5tc poszlam potwierdzic ciaze juz wtedy chcial wyslac na zwolnienie, o ktore ani nie prosilam ani nie pytalam. Trzy dni pozniej i tak wyladowalam na l4, ale wtedy juz byly ku temu powody;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Do góry