reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Jestem Dziewczyny ;)) Malusiolka ,Kasiu żyje i mam się dobrze ;) ale fajnie ze pytacie ;) troche miałam problemów i nie miałam zbyt czasu żeby pisać ,ale czytalam cały czas ;)
Jutro mam wizytę u Gina ,potem prenatalne w tygodniu tylko niewiem dokładnie kiedy bo lekarza nie bylo ,a tak ogólnie trochę nerwów miałam przez co strasznie boje się czy z maluchem wszystko ok wiec kolejny stres... Rano jak wstaje to czuje uwypuklenie w dole brzucha ,jak to dotykam to ucieka ;) chyba niebawem znaczne czuć kopniaki malucha ;) juz nie mogę się doczekać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny od wczoraj czuje autentycznie ruchy... To jest wręcz niemożliwe ale jednak je czuje.. Jutro idę na wizytę i się spytam czy nie swiruje..
Ja dziś czulam takie "muskania" niewiem czy tez nie za wcześnie ale pisalam wyzej ze jak leże to często mam takie stwardznienie w którejś części brzucha ,a jest to 3 ciąża więc odrozniam takie muskania choć narazie kilka razy dopiero
 
Ja już od paru dni czuje takie przeplywanie, myślałam też że sobie wyobrażam ale akurat zbieglo się to z usg i widać było jak mała urządza imprezę ;) mąż tylko marudzi że on jeszcze nic nie czuję ;)
 
Poklucilam się z moim. Mieliśmy jechać do Ikei z moimi rodzicami. Wstałam zrobiłam mu śniadanie a on zaczął sprzątać. Mówię mu se już późno i trzeba wyjść to stwierdził że on z nikim się nie umawial. Ja terax siedzę bo sama nigdzie nie wyjdę bo się jeszcze boję a on sprząta. Na obiad nic nie mam bo na mieście mieliśmy zjeść. Chcę mi się ryczec. Jest mi źle
Sory że wam tak pisze ale nie bardzo mam teraz komu. Nie wiem jak wytrzymam kolejne 6 mcy ;(

Nie ma sensu płakać i się przejmować, pomyśl jaki to drobiazg przecież. Porozmawiaj z nim później jak Tobie przejdzie złość i powiedz jak miało być i że Cię zdenerwował. Ja ostatnio dużo też się kłócę z moim ale przeważnie to moja wina, wiem to później jak się zastanowię nad sytuacją ale i tak się nie przyznaję ;) ciążowe humorki, chociaż bez ciąży też byłam przewrażliwiona.
 
Dziewczyny od wczoraj czuje autentycznie ruchy... To jest wręcz niemożliwe ale jednak je czuje.. Jutro idę na wizytę i się spytam czy nie swiruje..

Też bym chciała poczuć, moja gin mówi że poczuję około 20 tyg. Także nie wiem jak to możliwe że Ty tam coś czujesz? Czyżby tak zupełnie z przodu była ta dzidzia i blisko?
 
Nie ma sensu płakać i się przejmować, pomyśl jaki to drobiazg przecież. Porozmawiaj z nim później jak Tobie przejdzie złość i powiedz jak miało być i że Cię zdenerwował. Ja ostatnio dużo też się kłócę z moim ale przeważnie to moja wina, wiem to później jak się zastanowię nad sytuacją ale i tak się nie przyznaję ;) ciążowe humorki, chociaż bez ciąży też byłam przewrażliwiona.
Jednak To nie tylko ja ....
Moje milczenie i stres wynikały właśnie z kilkudniowej kłótni z moim ....
Dopiero dziś jest dobrze w miarę ...
Odpukac
 
reklama
Dziewczyny mówicie, że klocicie się ze swoimi. Mój to mnie tak wku..., że masakra.
Do tego córka zachowuje się jak niemowlak dosłownie. Ciągle Mamo weź mnie na ręce, Mamo chodź do mnie, Mamo chodź ze mną sikać i tak wkoło. Mam dość.
 
Do góry