reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Znaczy ja napisalam, ze jestem w ciazy, bo tak mi poradzono w sekretariacie cywilno-rodzinnym, w sensie zeby napisac, ze bez orzekania o winie, bez wspolnoty majatkowej, bez dzieci i ze w ciazy i faktycznie nagle rozprawa mogla sie odbyc prawie 4 miesiace wczesniej.... Poza tym nie uwazam, zeby to byla sprawa mojego ex czy jestem w ciazy czy nie, ja nie ingeruje czy on z nową lejdi kupili sobie mieszkanie, kota lub czy planuja zalozyc rodzine, ale to wszystko zalezy od stosunkow miedzy Wami, oczywiscie dla ex partnera moze to byc dodatkowy bodziec zeby jednak tez dazyc do jak najszybszego rozwiazania malzenstwa, bo bedzie placil alimenty na nie swoje dziecko - to dobrze dziala jako straszak ;)

A mozesz juz to zaniesc przy skladaniu wniosku, tylko napisac ze w zwiazku z tym, tym i tym prosisz o szybszy termin rozprawy.

Wiesz on utrzymuje ze mnie bardzo kocha i żałuje tego jak się zachowywał. Wy długo nie byliście razem 2-3 lata tak?? u mnie P się wyprowadził w grudniu, a od października ze współżylismy ze sobą. Chyba dołączę prośbę z wnioskiem ale poki co nie będę pisać o tym ze jestem w ciąży. Jak przyjdzie mi czekać 3 miesiące to wtedy napisze.
 
reklama
Co smieszne, jesli moj ex maz podczas trwania malzenstwa zaplodnilby swoja nowa kobiete to ja nie jestem rodzicem tego dziecka, a on bylby uznany za rodzica dziecka mojego i partnera... ;) taka niesprawiedliwosc plci...
 
Ann-nna ja z Kielc tu ok 3-4 miesięcy ale kolega prawnik powiedział ze mogę 1,5 Mc czekać z uwagi na brak dzieci i majątku. Tak czy inaczej pójdzie tez prośba i oświadczenie męża ze zgadza się na rozwód.
 
Ty wnosisz o rozwod? No to dajesz pozew np. bez orzekania o winie itd. ale pozwany musi sie do tego odniesc i moze powiedziec wala jak polska cala, to Twoja wina...
 
KasiaMarysia będzie dobrze.ważne żeby szybko poszło.Jak się dziś czujecie brzuchatki.ja narazie dobrze nie chce chwalić jak to się mówi ,,dnia przed zachodem słońca".
 
reklama
Do góry