reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
"dariaorzechowska, post: 13780990, member: 49056"]Ustapilo wszystko.po obiedzie czulam w gardle Ale przeszło.teraz kolację zjadłam zobaczymy czy zwymiotuje.dziś nie biorę czopka zobaczę jutro jak zjem śniadanie.jeśli będę wymiotowac to wezmę.jesli będzie delikatnie to przetrzymam[/QUOTE]
Mdlosciy
A to mnie cholera dalej mdli, czuje się jak na kacu, ale nie zwymiotowalam.

widocznie Masz dużo silniejsze te objawy niż ja.Ale ważne że nie wymiotujesz.choć czasem jak ja miałam mdłości wolałam wymiotiwac bo też źle z mdlosciami.i tak źle i tak niedobrze.
 
Nie no, ja szczerze tez uwazam, ze czasami nawet lepiej sobie pomoc i zwymiotowac niz sie meczyc caly dzien i zwymiotowac na koniec...

Ale wszyscy mi powtarzaja, ze jak takie mdlosci to musi byc corka, u mnie na 60% trafili, wiec moze i u Ciebie bedzie coruchna :)
 
Dobry wieczór:)

Dziewczyny pisałyscie o takich pysznych rzeczach mmniaaam.

Ja prawie 36h na nogach. W końcu kończyła prace, spóźniłysmy się z koleżanką 30 min na uczelnie, bo facet zamiast drukować nam pracę to robił na raz 15 rzeczy. Oczywiście promotorka się obraziła i nie odbierała telefonu, potem powiedziała, że ma nas dość. Czas do poniedziałku a uczelnia nie czynna jutro i w poniedziałek. Dziekan, który dał nam czas do końca miesiąca kazał zostawić prace w sekretariacie i trzeba czekać. Oby nam zatwierdziła.

Przestraszyłyscie mnie i dziękuje Wam bardzo za to. Załatwiłam pismo, jutro mój ex podpisze oświadczenie, że zgadza się na rozwód :):).dziękuję laski za motywację :)

Moja cera nawet ok. Włosy piękne, a paznokcie długie.

Myślę że powinno się jeść sporo nabiału w 2 trymestrze, żeby kości dzidzi były mocne. Gdzieś tak czytałam.

Aluśka fajny avatr :)

Molly na pewno dobre masz wyniki :)

Gebee podziwiam, ja to bym zaraz zaczęła płakać i gadać ze umrę.

U mnie juz 12 tydzień i 4 dzień według ostatniego usg:) w czwartek wizyta.widzę ze Kasia także ma wizytę ja 9.15 :):):)

Mama kupiła małe body i chyba 5 par skarpet. Ja wciąż się boję. Czekam na 14 tc.

Ściskam Was wieczornie, biorę prysznic i idę spać.
 
KasiaMarysia super, że Cię te nasze rozmowy aż tak zmobilizowały :) oby poszło szybko :)

Dziewczyny używacie już kremów na rozstępy? Jeśli tak to jakich, a może doświadczone mamusie mają jakieś sprawdzone? :)
 
Ja w poprzedniej raz na tydzien posmarowalam oliwka dziecieca i nie mialam rozstepow do porodu. W czasie porodu troszke dolem sie pojawily,ale nie przeszkadzaja mi.:)
 
KaziaMarysia23 jestem nowa więc nie wiem o co chodzi, ale jak już zlozysz pozew o rozwód nawet bez orzekania o winie miej przy sobie od razu prośbę o przyspieszenie rozprawy. Ja miałam taki problem, że z ex mężem nie miałam rozwodu, niby sprawa złożona w zeszłym roku, jeśli urodzi się dziecko przed upływem 321 dni od zakończenia rozprawy rozwojowej wg kodeksu jest domniemanie ojcostwa ex męża, nie ważne ile że sobą już nie jesteście, badania DNA itd. trzeba to będzie w sądzie odkręcić, my postanowiliśmy zaraz po uprawomocnieniu wyroku rozwodu wziąć ślub i teraz bobas zostanie uznany za dziecko obecnego męża czyli jej ojca.
 
reklama
Mini, zależy jaki sąd ;)

KasiaMarysia, ciesze się, że idzie w dobrym kierunki. Będzie dobrze zobaczysz :* Kochana, pochwal się na zakupach ciuszkami :D

Pola, a co z Tobą? Na początku tyle pisałaś teraz cisza :(

Molly, jak w pracy?

Anik, co tam u Ciebie?

Dziewczyny, jak Wy się wszystkie ogólnie czujecie, jak dzieciaczki?

U nas znowu mnie rozkłada, obie córki z gorączką. W nocy muwiałam czopek młodszej dać, bo nie chciała syropu, no i M zakatarzony :/ Idzie oszaleć.

Co do rozstępów, to nie używam kremów, bo boje się. I tak jakieś uczulenie na kremy mam.

Aaaaaaaa.. u nas zima wróciła!!!! :/
 

Załączniki

  • IMG_20160228_081832.JPG
    IMG_20160228_081832.JPG
    599,7 KB · Wyświetleń: 89
Do góry