reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Zadzwonie jutro i zapytam czy sa terminy. Jak beda to przeloze pewnie a jak nie to trudno. Im wiecej mysle o tym usg tym wiekszy stres mam. Musze glowe czyms zajac.
 
reklama
Cieszę się, że dobrze Ci się układa. Ćwiczenia to super sprawa bo rozladowuja zle emocje.
A synek jak ma alergie to specjalista nie zaszkodzi. A miał może testy robione?
O to Kochana życzę Ci jak najszybszego zafasolkowania:biggrin2:
Pozdrawiam ciepło:wink:
P.s. Odzywaj się czesciej:tak:
 
Maz wrocil z pracy, powiedzialam mu o tym Torecanie, lekko mnie okrzyczal bo powiedzial, ze chyba "wyrzyganie zoladka i jelit bedzie dla mnie 'ostatecznoscia' skoro 2 miesiace z glowa w muszli nie sa" no i wykupilismy w aptece, niby mam zapisane 2 x dziennie po 1, ale zaczne od minimalnych dawek, w sensie juz 1 zaaplikowana i zobaczymy :)
 
Maz wrocil z pracy, powiedzialam mu o tym Torecanie, lekko mnie okrzyczal bo powiedzial, ze chyba "wyrzyganie zoladka i jelit bedzie dla mnie 'ostatecznoscia' skoro 2 miesiace z glowa w muszli nie sa" no i wykupilismy w aptece, niby mam zapisane 2 x dziennie po 1, ale zaczne od minimalnych dawek, w sensie juz 1 zaaplikowana i zobaczymy :)
Oby Ci szybciutko pomoglo:)
 
Zadzwonie jutro i zapytam czy sa terminy. Jak beda to przeloze pewnie a jak nie to trudno. Im wiecej mysle o tym usg tym wiekszy stres mam. Musze glowe czyms zajac.
Oby sie udalo w takim razie! [emoji110]


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Zadzwonie jutro i zapytam czy sa terminy. Jak beda to przeloze pewnie a jak nie to trudno. Im wiecej mysle o tym usg tym wiekszy stres mam. Musze glowe czyms zajac.

Zapytaj, ale czasami tez sie zdarza, ze nie wszystko udaje sie zmierzyc, ja mialam w sumie dwa prenatalne, jedno z nfz w poniedzialek, musialam isc na spacer 15 minutowy podczas badania, bo mala siedziala na dupsku i nie mozna bylo zobaczyc zoladka i pecherza, dopiero po spacerze sie udalo... a drugie robione prywatnie i tak szalała, że nie udalo sie zmierzyc kosci nosowej i przeziernosci karkowej, ale ze to prywaciarz to napisal ze po prostu nie udalo sie zmierzyc ze wzgledu na zbyt duza ruchliwosc dziecka...
 
Cieszę się, że dobrze Ci się układa. Ćwiczenia to super sprawa bo rozladowuja zle emocje.
A synek jak ma alergie to specjalista nie zaszkodzi. A miał może testy robione?
O to Kochana życzę Ci jak najszybszego zafasolkowania:biggrin2:
Pozdrawiam ciepło:wink:
No właśnie jeszcze nie miał i coś czuje, ze najwyższy czas na nie...
W poniedziałek idę do apteki po inny lek na alergie nieco silniejszy. Mam wypisana awaryjnie recepte. Może mu zlagodzi.
Wczoraj miałam przerwę bo się przetrenowalam a dziś załatać dzień. Ale w poniedziałek juz nie ma zmiłuj. Jak tylko wrócę z wynikami to od razu pośladki i brzuch idą w ruch.
Czasami myślę który to już tydzień by mi leciał ale mąż mnie opiernicza wtedy ;)
 
No właśnie jeszcze nie miał i coś czuje, ze najwyższy czas na nie...
W poniedziałek idę do apteki po inny lek na alergie nieco silniejszy. Mam wypisana awaryjnie recepte. Może mu zlagodzi.
Wczoraj miałam przerwę bo się przetrenowalam a dziś załatać dzień. Ale w poniedziałek juz nie ma zmiłuj. Jak tylko wrócę z wynikami to od razu pośladki i brzuch idą w ruch.
Czasami myślę który to już tydzień by mi leciał ale mąż mnie opiernicza wtedy ;)
Zrób testy będziesz wiedzieć co Krzysia uczula.
Ja że względu n ciążę przerwalam ćwiczenia, a już tyłek mi się taki fajny zrobił. Po porodzie na pewno wracam do treningu. Polecam na pupę Melb posladki i squaty z wyprostem.
Działajcie szybko:biggrin2:
Idę kończyć myć podłogę bo normalnie jak staruszka łapie zadyszke i musze przerwy sobie robic:baffled:
Miłego wieczoru
 
reklama
Zrób testy będziesz wiedzieć co Krzysia uczula.
Ja że względu n ciążę przerwalam ćwiczenia, a już tyłek mi się taki fajny zrobił. Po porodzie na pewno wracam do treningu. Polecam na pupę Melb posladki i squaty z wyprostem.
Działajcie szybko:biggrin2:
Idę kończyć myć podłogę bo normalnie jak staruszka łapie zadyszke i musze przerwy sobie robic:baffled:
Miłego wieczoru
U mnie Mel B cardio, trening całego ciała, pośladki, nogi i ramiona, Tiffany plus jakieś fajne ćwiczenia które wysłała mi dziewczyna mojego brata. Ona ma super figurę a ćwiczy tylko to w domu wiec i ja się ujedrnie.
 
Do góry