reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

U mnie Mel B cardio, trening całego ciała, pośladki, nogi i ramiona, Tiffany plus jakieś fajne ćwiczenia które wysłała mi dziewczyna mojego brata. Ona ma super figurę a ćwiczy tylko to w domu wiec i ja się ujedrnie.
O to faktycznie dajesz sobie wycisk. Podziwiam:biggrin2:
Tiffany boczki tez robiłam i nigdy bym nie powiedziała, ze taki niby taniec tak daje w kość.
Ja podłogi umylam, a czuje jakbym maraton przebiegła:errr:
 
reklama
Witam, ale dużo piszecie :p Ja dzisiaj prawie cały dzień na zakupach. Kupiliśmy dla siebie rogówkę, którą będzie w piątek i kupiliśmy łóżeczko dla maluszka, kołderkę, poduszeczkę, pościel z prześcieradełkiem, ochraniacz do łóżeczka i podusie pod materac. Jak będę mieć trochę czasu zrobię zdjęcia. Łóżeczka nie zrobię, bo zapakowane w pudełku i nie widać, ale bardzo mi sieę podoba :)

Molly, u mnie leci 15tc:p
 
Witam, ale dużo piszecie :p Ja dzisiaj prawie cały dzień na zakupach. Kupiliśmy dla siebie rogówkę, którą będzie w piątek i kupiliśmy łóżeczko dla maluszka, kołderkę, poduszeczkę, pościel z prześcieradełkiem, ochraniacz do łóżeczka i podusie pod materac. Jak będę mieć trochę czasu zrobię zdjęcia. Łóżeczka nie zrobię, bo zapakowane w pudełku i nie widać, ale bardzo mi sieę podoba :)

Molly, u mnie leci 15tc:p
A wlasnie miałam pytac kiedy planujeci rozpoczac zakupy :)
 
Nie mogę się doczekać moich zakupów dla dzidzi, kiedy będę wybierała łóżeczko itd :) Dziś rozmawiałam z moją mamą o kołysce. Też mi się marzy, widziałam śliczne robione na zamówienie. Jak na razie to mam tylko jedną grzechotkę, bluzeczkę, body i dwie pary skarpetek :)
 
Ja tez jeszcze nie mam checi. Jak bede pewna plci to pewnie zaczne. Lozeczko mam drewniane. Chcialam turystyczne ale skoro mam to nie ma sensu. Za wozkiem sie rozgladam bo chce uzywany. A reszta poczeka do wakacji jak bede juz na l4. Na razie zbieram kase aby pozniej moc szalec ;)
 
reklama
A powiedz mi odczuwalas mdłości a wymioty ustąpiły czy w ogóle super super? Bo mnie dalej mdli jak cholera.
Ustapilo wszystko.po obiedzie czulam w gardle Ale przeszło.teraz kolację zjadłam zobaczymy czy zwymiotuje.dziś nie biorę czopka zobaczę jutro jak zjem śniadanie.jeśli będę wymiotowac to wezmę.jesli będzie delikatnie to przetrzymam
 
Do góry