reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Tego samego dnia po usg.
Czyli w poniedziałek. Zaczynam powoli panikowac że strachu :-( :-(

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Bedzie dobrze:) ja w czw o 9:20


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Mam 28 lat... Niestety w dodatku cukrzyce od urodzenia i teraz jeszcze wychodza mi za wysokie wyniki tsh.
Wiem, ze PAPP-A jest statystyczne i potrafi zwiekszyc ryzyko, ale zadecydowalismy z mezem i rodzina ze chcemy wiedziec, naszej milosci do dziecka to nie zmieni, ale mozemy zaczac sie jeszcze w ciazy edukowac co do potrzeb, opieki i rozwoju dziecka z ZD :)
 
[QUOTEnimousedot, post: 13779842, member: 163972"]Mam 28 lat... Niestety w dodatku cukrzyce od urodzenia i teraz jeszcze wychodza mi za wysokie wyniki tsh.
Wiem, ze PAPP-A jest statystyczne i potrafi zwiekszyc ryzyko, ale zadecydowalismy z mezem i rodzina ze chcemy wiedziec, naszej milosci do dziecka to nie zmieni, ale mozemy zaczac sie jeszcze w ciazy edukowac co do potrzeb, opieki i rozwoju dziecka z ZD :)[/QUOT


Witaj.badz dobrej mysli
 
Ja mam tylko 3,62, wiec widze ze jest ok ;) ogolnie biore chyba pol apteki lekow, od insulin na dzien i noc, po euthyrox 50 mg, duphaston 10 mg 3x dziennie i luteine 50 mg 3x dziennie, witaminy itd.

Najgorzej, ze na te wymioty nic nie pomaga...
 
Dziewczyny probowslyscie robić sobie koktajle z owoców. No mi tak smakują ze mogę pić litrami. mam weki swojego wyrobu,trochę świeżych owoców i mniam można pić.
 
kochana też to przechodzę.wymiotuje po każdym posiłku,wczoraj poszłam to lekarza bo już nie dawalam rady.przepisał mi asmagB i torekan w czopkach.wczoraj na noc czopka włożyłam,a dziś normalnie śniadanie zjadłam. Nawet wedline ,ciekawe ile te czołem działa, ponoć do doby się okaże, przy obiedzie.ja też się meczylam idź do lekarza,powiedz to coś ci przepisze. trzymaj się cieplutko.
 
Mnie najpierw przepisano Prevomit, ale ciezko zeby zaczal dzialac, jesli co go wzielam to wraz z zawartoscia zoladka zwracalam, potem przepisano mi wlasnie Torecan 6,5 mg ale lekarz powiedzial, ze mam stosowac tylko w ostatecznosci... Nie wiem co to ostatecznosc, ale chyba jeszcze tam nie dotarlam, skoro do tej pory patrze na recepte... Nie wiem dlaczego wyobrazilam sobie ze jesli ktos mi mowi "w ostatecznosci" to znaczy, ze moze zaszkodzic dziecku, a moja (prawdopodobnie coreczka) i tak juz ma wade serduszka i podejrzenia ZD...

Ja mam ciagle mdlosci, budze sie w nocy, juz mam wszystko w gardle, rano pierwsze co to szklanka wody i fontanna zolci i soku zoladkowego najczesciej przez nos, po sniadaniu przechodzi na jakies 2 godzinki a potem zaczynaja sie mdlosci, odruchy wymiotne i zwroty kanapek...

Wlasnie od wedlin i wszelkich mies to mnie odrzuca, nie jestem w stanie, moim najgorszym wrogiem obecnie jest chyba musztarda, ktora uwielbialam... Jem glownie serek bialy z rzodkiewka i banany, czasami borowki amerykanskie...
 
reklama
a no i oczywiscie zapachy kwiatowe, jak siostrzenica nawali w pieluche to moge zmieniac i wszystko spoko, poczuje plyn do podlogi kwiatowy albo odswiezacz powietrza i od razu wymioty... Gorsze sa chyba tylko zapachy korzenne, cynamon, imbir...
 
Do góry