reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzieki za kciuki;) w zasadzie ide tylko po zwolnienie, ale jednak wizyta to wizyta...

Malusiolka, na Twoim miejscu upewnilabym sie czy siostrze o to chodzi. Moze to jakies nieporozumienie? Jesli nie, to ja na Twoim miejscu czulabym sie jakby ktos chcial na mnie zarobic:(


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Aguś, to będzie nasze trzecie dziecko i koniec. Wiem jakie koszta, bo przy pierwszym ile kasy poszło, a przy drugim trochę po pierwszym zostało. Teraz mam tylko kojec ale bez podnoszenia i materac. Reszte sama kupuję. Co do łóżeczka, to bardzo fajne jest i skurat o takim myśleliśmy aby kupić, tak jsk wózek. M pomógł z pracą koledzę, bo chciał zmienić, to teraz nam pomagają. Ale jakby trzeba było sama mogę kupić.

Kasiu, chciałabym aby było to nieporozumienie. Moj siostra nie jedną rzecz już mi podsunęła i nie potrzebne mi były. Chciałam pomóc, to kupowałam, ale młoda i głupia byłam. Właśnie tak się czuje jakby ktoś chciał tylko moje pieniądze.
 
Malusiolka wybierz te które Ci się bardziej podobają, przecież nic na siłę nie będziesz brała. U mnie osobiście pożyczenia odpadają, boję się że zniszczę. A siostra na pewno zrozumie :-)
 
Jakbym miała możliwość to bym skorzystala i pozyczyla.
Swoja droga mam dwie siostry-mlodsza za darmo dala mi wszystkie ubranka,podgrzewacz itd a starsza chciała za wszystko kasę wiec kupiłam sama od znajomych albo nowe.
 
Witaj.wiadomo twój wybór, ale powiem ci tak.najlepiej nie pożyczać nic.ja pozyczylam do pierwszego syna łóżeczko, miało być ze mogę go mieć dopuki mi potrzebne.A jak się okazało po niecały roku przyjechali żeby oddać bo komuś innemu chcieli pożyczyć. tak więc zostałam bez łóżeczka i miałam dylemat co kupić czy już łóżko czy łóżeczko dla niespełna rocznego dziecka.przy drugim kupiłam swoje i nie martwilam się ze ktoś mi przyjdzie i zabierze.wydalam wszystko po synku bo to 8 lat już minęło.i wolę nawet kupić czy nowe czy używane ale swoje. wiadomo twoją decyzja kochana,
 
Mamusia, daria, ja praktycznie na 6/10msc potrzebuje tego. Mam kojec, ale nie mam siatki aby mieć wysokość. A co do wózka to też tylko na te parę miesięcy, a spacerówkę i większy fotelik już mam po córkach. Spacerówka jak nowa.

Kornelia, podobnie miałam. Ja mam 3 siostry starsze, ale dwie mają dzieci.

Dziękuję za rady. Od razu lżej na sercu jak mogłam Wam się wyżalić.
 
A ktoras chustowala malucha albo ma takie plany? Ja zamierzam przy drugim zacząć:) tylko nie od urodzenia. Tak od ok 3 miesiaca
 
No i niestety mam szpital w domu.zwykły kaszel a jak się okazało starszy ma zapalenie krtani.pierwszy raz w życiu i pierwszy raz dostał nebuluzacje.A młodszy przeziebiony.martwię się ze złapie od nich.:(
 
To masz dobrze,jak zawsze coś ci zostało po starszakach.A co myślisz i oczywiście reszta o wózku 3w1.oczywiście nic nie mam po starszakach a to wydaje mi się że była
by dobra sprawa.jak myślicie?

h
 
reklama
Do góry