reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Moje piersi w tej ciąży wyjątkowo drażliwe ;)
Mąż niezadowolony :D
Muszę przyznać, że ta ciąża jest inna od pierwszej wiem, że 8 lat różnicy ale nie spodziewałam się aż takiej różnicy. W tej zdecydowanie szybciej się męczę w poprzedniej dzialalam szybciej sprawniej ...
 
reklama
Sreberko, ja jak byłam w ciąży z dziewczynkami co tydzień meble przestawiałam i to od początku ciąży, bo coś mi nie pasowało. A teraz mogłabym cały czas spać. Dziewczynki są dzisiaj w domu, to o spaniu mogę zapomieć.
 
Ja pamiętam jak pod koniec pierwszej ciąży maleńkie ciuszki potrafilam składać 5x dziennie. W ogóle miałam więcej energii i jakoś tak cieszyłam się inaczej niż teraz.
Ale chyba to bierze się z tego, że wiem co mnie czeka bo dziecko to oczywiście wielkie szczęście ale też wiele nieprzespanych nocy, wyrzeczenia itd. Tak sobie to tłumaczę.
 
Ja tez jestem mega senna w tej ciazy. O 21-22 padam juz i śpię do 8-9. A i tak jestem niewyspana. W poprzedniej chodziłam spac miedzy 1-2 i wstawalam o 6-7. Czasem wcale nie spalam tylko oglądałam filmy.
 
Ktora pisala,ze tak wcina pizzerki? No narobila mi takiego smaka,ze jakbylam sklepie z pieczywem to nie mogłam sie powstrzymać:) pyszności:)
 
Dolaczam do tych, ktorych nie bola piersi. Bolaly wczesniej, a teraz sa tylko troche wieksze i tyle.
Dolaczam tez do tych, co maja ochote na lody. Wczoraj mnie naszlo, ale tych konkretnych co chcialam nie bylo, wiec obeszlam sie smakiem;(
Dzis ide na 14:30 do lekarza, moze po drodze jakies lody uda mi sie zjesc;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Kasia, kciuki za wizytę :) Ja też poproszę lody :p

Dziewczyny, mam pytanie.. czy jestem materialistką skoro męża dobry kolega z żoną zaproponowali nam na pożyczenie łóżeczko i wózek 3w1. Miałam około sierpnia odkupić od siostry wózek, ale skoro mogę mieć za darmo to korzystam. Wiadomo pożyczają, a my chcemy coś dla ich córki w prezencie kupić za pożyczenie. Nie wiem czy przez to moja siostra nie jest zła na mnie :/ Owszem mam kasę i jakby trzeba było to wózek nowy kupiłabym, ale dzięki temu mogę coś innego kupić. Co wy o tym myślicie? Znajoma też parę lat nie odzywała się, a teraz dowiedziała się o ciąży to od razu chce mi ciuszki sprzedać. Z M rozmawialiśmy i oboje doszliśmy do wniosku, że skoro mam kasę dać komuś za używanę, to lepiej nowe kupić.

Przykro mi się zrobiło :/
 
reklama
Kasia, kciuki za wizytę :) Ja też poproszę lody :p

Dziewczyny, mam pytanie.. czy jestem materialistką skoro męża dobry kolega z żoną zaproponowali nam na pożyczenie łóżeczko i wózek 3w1. Miałam około sierpnia odkupić od siostry wózek, ale skoro mogę mieć za darmo to korzystam. Wiadomo pożyczają, a my chcemy coś dla ich córki w prezencie kupić za pożyczenie. Nie wiem czy przez to moja siostra nie jest zła na mnie :/ Owszem mam kasę i jakby trzeba było to wózek nowy kupiłabym, ale dzięki temu mogę coś innego kupić. Co wy o tym myślicie? Znajoma też parę lat nie odzywała się, a teraz dowiedziała się o ciąży to od razu chce mi ciuszki sprzedać. Z M rozmawialiśmy i oboje doszliśmy do wniosku, że skoro mam kasę dać komuś za używanę, to lepiej nowe kupić.

Przykro mi się zrobiło :/
Nie powinnaś tak o sobie myśleć. Każdy ma prawo do wyboru. Mnie koleżanka też proponowała łóżecxko, ale jest tak brzydkie, że sie nie zgodziłam, chce miec wiecej dzieci, a to nie znaczy że mam kupować od znajomych rzeczy, które mi sie nie podobaja i których nie chce. Zreszta ciaża generuje tyle kosztów, że fajnie jak można sobie na czymś zaoszczedzić. I nie ma w tym nic złego. Także nie przejmuj się i glowa do góry :)
 
Do góry