reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja nie mialam zadnych innych objawow. Czasami ćmi mnie w podbrzuszu.
Dzisiaj nie moglam spac w nocy bo wkrecalam sobie najgorsze rzeczy, ktorych nie chce tu nawet wymieniac.
 
reklama
Ja nie mialam zadnych innych objawow. Czasami ćmi mnie w podbrzuszu.
Dzisiaj nie moglam spac w nocy bo wkrecalam sobie najgorsze rzeczy, ktorych nie chce tu nawet wymieniac.
Ale to nie znaczy, że coś jest nie tak. Który tydzień u Ciebie?
Moja kuzynka nie miała żadnych objawów i urodziła dwójkę dzieciaków.
Wiesz ja też tak czasem mam, że źle myśli mnie nachodzą ale staram się o nich nie myśleć i odganiac je jak najdalej. Musi być dobrze przecież. Nie zamartwiaj się☺
 
Ja już po śniadaniu i zaraz z dziewczynkani pójdę zrobić babeczki :)

Acgug, myślałam że chłopaka i w poprzedniej ciąży lodami się zajadałaś. Ja mogę teraz tonami jeść lody i pewnie trzecia córka będzie :p

HappyMum, czasami w ciąży objawów żadnych nie ma. Nie myśl o najgorszyb, bo niepotrzebnie się nakręcasz. Stres w ciąży nie jest wskazany.
 
Ja bym zjadła lody pistacjowe Grycana:)

Happy mum tez mi cos ciągle ciazy na sercu. Może ta pogoda bo co chwile mi kolacze. W pierwszej ciazy ciągle cos sobie wkrecalam a porę zamartwialam sie czy dziecku nie szkodzi mój stres i takie bledne kolo. Teraz mam synka wiec i mniej czasu na rozmyslanie a jak cos to biorę sie za czytanie książek.
 
hej dziewczynki

HappyMum89 mnie też już piersi nie bolą. Brak okresu to jedyny ciążowy objaw.
A co do czarnych myśli te je mam, zresztą już i przed ciążą miałam. Ja myśle byle do wiosny - słoneczko nas wszystkie uzdrowi ;-)
A prenatalnych boję się jak cholerka :sad:

Miłego dnia:-D
 
HappyMum ja też mam teraz mniejszy ból piersi. Na początku bardzo mnie bolały i były wrażliwe. W 8 tygodniu nagle przestały mnie zupełnie boleć i też sobie wkrecałam, że to zły znak itd. Tydz później znowu trochę większy ból odczuwałam, po czym od dwóch dni mniejszy. Z tego co czytałam to tak może być przez całą ciążę, że ten ból będzie się raz zmniejszał, raz zwiększał. Nie martw się niczym, stres nie pomaga. Wszystko musi być dobrze, nie ma co przyciągać złych myśli :-)
 
Witajcie. Paskudna pogoda dzisiaj.
Mam ostatnio jakies zle przeczucia i czarne mysli :(
Czy was bola juz mniej piersi?
Bo ja zauwazylam ze mnie juz prawie wcale i nie wiem czy sie tym martwic czy nie

Przestań z jakimiś czarnymi myślami... Trochę pobolewają ale do wytrzymania, są dużo wrażliwsze niż przedtem, kupiłam sobie wygodne staniki :)
 
reklama
Ja bym zjadła lody pistacjowe Grycana:)

Happy mum tez mi cos ciągle ciazy na sercu. Może ta pogoda bo co chwile mi kolacze. W pierwszej ciazy ciągle cos sobie wkrecalam a porę zamartwialam sie czy dziecku nie szkodzi mój stres i takie bledne kolo. Teraz mam synka wiec i mniej czasu na rozmyslanie a jak cos to biorę sie za czytanie książek.


ja kokosowe grycana. Mogę to jeść i jeść, przed ciążą moim ulubionym smakiem był sorbet cytrynowy
 
Do góry