reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Witam Wam moje Kochane :)

Ja wczoraj spędziłam miły dzień z Mamą i Siostrą :) Do 4 rano grałyśmy w remika :D Ja oczywiście przegrałam, choć było nas dwoje :p Dopiero się obudziłam, mąż przyniósł śniadanko do łóżeczka :) Pogoda paskudna. Na obiad kaczuszka nadziewana jabłkami, ziemniaczki pieczone i jakaś sałatka do tego :D Mamusia gotuje :)

Malusiolka super wieści :) gratuluję ! hehe mój bobas też na początku nie chciał współpracować :p leniuszki :) cieszę się, że wszystko dobrze u Twojego Smyka :) kiedy wybierasz się na PAPPA? :) Ja jutro z rana. Trzeba być na czczo? Zastanawia mnie ciągle wielkość mojego Dzieciątka. Zapytam we wtorek mojej gin o to.

AnusiaP ja dużo piję, ale niefortunnie się dzieje, że na noc jestem taka spragniona i wtedy wstaje na siusiu w nocy z 3 razy. A piję wodę niegazowaną, herbatki i czasem soczki marchwiowe. Na gardło polecam tabletki do ssania *spam* dla kobiet w ciąży z miodem i propolisem. Mi pomagały :)

Miłego dnia Wam życzę! :)
 
reklama
Molly, mi powiedzieli ze nie trzeba byc na czczo. Ja mam na 9:20 i chyba bym oszalala bez jedzenia do tej pory;))


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Dzień dobry :-)

Ja późno chodzę spać, więc sikam ok 2 zanim zasne. Budzi mnie bol pęcherza, gdy jest pełny.
Pije kilka herbat.dziennie, wodę, uwielbiam sok z marchewki
 
Sreberko ja jak słucham tego utworu to widzę lake pelna kwiatów, szybko plynacy,rwący strumyk,w kolo biegające dzieci. Wg mnie utwór jest pozytywny i kazda wizja zobrazowania tego bedzie inna,indywidualna,ale i dobra nie?
 
mi w aptece zaproponowala tantum verde pastyki,powiedziała że można więc ssałam ze dwa dni i mi przeszło.
Hmm mam w domu Tantum Verde w pastylkach, ale bałam się brać bez konsultacji. W ulotce też jest napisane, żeby ostrożnie i dopytać lekarza lub farmaceuty. Dobrze wiedzieć w takim razie, wielkie dzięki Daria :-)
 
Już właśnie ssię pierwszą pastylkę :-) wyczytałam przed chwilą, że maksymalnie można 3 na dobę. Także mam nadzieję, że kuracja Tantum przyniesie rezultaty :-)
 
Już właśnie ssię pierwszą pastylkę :-) wyczytałam przed chwilą, że maksymalnie można 3 na dobę. Także mam nadzieję, że kuracja Tantum przyniesie rezultaty :-)
no ja tez nie ssałam wiecej niż 3, ale zawsze złagodzi pierwsze objawy.W każdym razie mi pomogło,myśle że tobie też choć troszke ale pomoże:)
 
reklama
Molly, a nie wiem. Z tego co lekarz mi mówił nie muszę. Jakaś od wczoraj zamotana chodzę. Ktoś się o coś mnie się pyta ja odpowiadam ale jakoś głupio :/

Dzisiaj na obiadek robię zupkę pieczarkową zzzz makaronem i z serkiem topionym. Mam nadzieję, że wyjdzie, bo pierwszy raz robię. A na drugie mięsko z piersi kurczaka w sosie, ziemniaczki i kalafior :)

Molly, ale masz fajnie z obiadem. Ja sama gotuję. Ogólnie lubię gotować, ale jakoś w tej ciąży lenia mam.

Wczoraj od siostry dostałam wanienkę ze stelażem :)
 
Do góry