reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

U mnie tak samo. USG z ocena ryzyka i test pappa kosztowaloby 600 pln.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Molly mam zgaga i teraz przez nią wymiotuje. Organizm przyswaja małe ilości Suchara. Zawroty głowy są nadal.
 
annam kochana co to się z Tobą dzieje :( biedna....a lekarze dalej nie wiedzą od czego to? robią Ci jakieś badania?? zdrówka Ci życzę!

dziewczyny a ten test PAPPA to jest zawsze przy prenatalnych? Dziwi mnie, że mi tak mało zaśpiewali, bo tylko 150 zl...i teraz nie wiem o co chodzi
 
Ja idę do jakiejś kobietki. Dr Juszkiewicz chyba. Chciałam do prof Wielgosia, ale ponoć na NFZ ma tylko 2 miejsca w miesiącu. Potem chciałam do dr Biskupskiego ale z kolei on przyjmuje tylko prywatnie.
Ale z tego co wiem na Waryńskiego wszyscy od takiego usg są dobrzy. :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Ja nie wiedzialam do kogo i zapisalam sie na pierwszy wolny termin, ide 3 marca, wiec bedziesz pierwsza:) swoja droga - swiat jest maly!


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Dostałam skierowanie z medicoveru więc w sumie nie wiem jak to wygląda.. Jutro tam zadzwonię i zapytam bo wcześniej się już umówiłam na te prenatalne (gdy nie wiedziałam że dostane skierowanie)- szczęście chciało że do tej samej kliniki gdzie się zapisałam mnie skierowała
 
Do góry