reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Tak dokładnie, o prof Wielgosiu z Warszawy :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Mam 400 km do Warszawy a wiem kto to jest ;) to megaa specjalista od ciaz konfliktowych, uratowal wiele maluszkow z takich ciaz. Jezeli gdansk nie podejmie sie prowadzenia mojej ciazy to pomocy bede szukac wlasnie w wawie.

Mnie zadne prawo nie chroni bo od dwoch lat rypie na zleceniu. Umowe o prace mialam dostac w grudniu, pozniej w styczniu, z poczatkiem lutego.. I jak jej nie mialam tak nie mam. W miedzy czasie wpadla inspekcja pracy i zmienila sie dyrekcja. Kazali dac wszystkim umowy o prace. Dyra stwierdzila ze nie ma tyle kasy i ze dwie dziewczyny na odstrzal. Nie zdecydowala jeszcze ktore ale jest duza szansa ze bede to ja :(
 
reklama
Mam 400 km do Warszawy a wiem kto to jest ;) to megaa specjalista od ciaz konfliktowych, uratowal wiele maluszkow z takich ciaz. Jezeli gdansk nie podejmie sie prowadzenia mojej ciazy to pomocy bede szukac wlasnie w wawie.

Mnie zadne prawo nie chroni bo od dwoch lat rypie na zleceniu. Umowe o prace mialam dostac w grudniu, pozniej w styczniu, z poczatkiem lutego.. I jak jej nie mialam tak nie mam. W miedzy czasie wpadla inspekcja pracy i zmienila sie dyrekcja. Kazali dac wszystkim umowy o prace. Dyra stwierdzila ze nie ma tyle kasy i ze dwie dziewczyny na odstrzal. Nie zdecydowala jeszcze ktore ale jest duza szansa ze bede to ja :(

a wiedzą już o Twojej ciąży?
 
HappyMum89 trzymam mocno kciuki byś była w gronie osób które mają otrzymać "Umowę o pracę " :tak::tak:
Ja też pracuję (pracowałam) na umowie zlecenie ale mam odprowadzane składki więc spokojnie mogę siedzieć na L4:unsure:
Marzena08 już wyczerpałaś limit złych wyników teraz ma być tylko dobrze!:confused:
Mam nadzieję że ten krwiak szybko się wchłonie :tak:
 
Marzena08 trzymam && żeby krwiak się wchłonął. Oszczędzaj się ile możesz i łez to szybciej zniknie - przerabialam to.
 
HappyMum89 polecam klinikę na pl.Starynkiewicza.
Prof Wielgoś jest tam szefem. Mega profesjonalizm. W każdym calu. W zeszłym roku byłam przez chwilę pod ich opieką. Ze względu na schorzenie dziecka opiekował się mną dr Brawura-Biskupski-Samaha. Fantastyczne podejście do pacjenta. No i na obu panów przyjemnie się patrzy :-D ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
HappyMum89 trzymam mocno kciuki byś była w gronie osób które mają otrzymać "Umowę o pracę " :tak::tak:
Ja też pracuję (pracowałam) na umowie zlecenie ale mam odprowadzane składki więc spokojnie mogę siedzieć na L4:unsure:
Marzena08 już wyczerpałaś limit złych wyników teraz ma być tylko dobrze!:confused:
Mam nadzieję że ten krwiak szybko się wchłonie :tak:
Tez mam odprowadzane wszystkie skladki ale z momentem wygasniecia umowy zwolnienie nic nie da. Umowe mam do konca lutego.
Milego dnia dziewczyny
 
HappyMum89 polecam klinikę na pl.Starynkiewicza.
Prof Wielgoś jest tam szefem. Mega profesjonalizm. W każdym calu. W zeszłym roku byłam przez chwilę pod ich opieką. Ze względu na schorzenie dziecka opiekował się mną dr Brawura-Biskupski-Samaha. Fantastyczne podejście do pacjenta. No i na obu panów przyjemnie się patrzy :-D ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Szpital starynkiewicza z opowiadan znam. Tam jako nieliczni w Polsce przeprowadzaja transfuzje wewnatrzmaciczne plodu.
Aby tam sie dostac potrzebuje skierowanie do IHIT w Wawie a oni kieruja na starynkiewicza wlasnie. Zobaczymy co najpierw powie Gdansk bo nie ukrywam ze dojazdy do WAwy mnie przerazaja
 
HappyMum89 ja zaczęłam od wizyty w Multimedzie na Waryńskiego. To było usg + test pappa - robiłam wtedy prywatnie właśnie u profesora. I tak prosto z Multimedu na kolejne wizyty już jeździłam do kliniki na Starynkiewicza.

Co do dojazdów - na pewno dasz radę :) razem ze mną (w sensie z tym samym schorzeniem) była dziewczyna z Katowic, dojeżdżała bez większych problemów.

Na oddziale nigdy tam nie leżałam, ale z tego co słyszałam to jest średnio.
 
reklama
Malusiolka !
Pytalas o Oliwie moja ,wiec tak :

Oliwia ,krótko mówiąc , pyskata , obrazalska , dokuczajaca bratu ,zlosliwa i uszczypliwa siostra , ale tez moja prywatna ksiezniczka :) Rozpieszczona siedmiolatka ,ktora ciężko się koncentruje na tym vo ma robic , jesli chodzi o naukę ,jest powolna ,flegmatyczna i zdekoncentrowana , jesli o zabawe , wulkan energii !!
 
Do góry