reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Ja tez mam skierowanie z prywatnej przychodni, wiec to nic nie zmienia chyba. Liczy sie wiek.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Mi z prywatnej nie chcieli przyjąć, musiałam załatwiać skierowanie z przychodni.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
jak widać każdy lekarz ma swoje podejście do tych spraw ( temu pierwszemu wystarczyła informacja że okres miałam 3.12 a 3.01 wyszedł mi pozytywny test) więc jedyne co by miał przez usg sprawdzić to to czy ciąża jest prawidłowo zagnieżdżona i czy prawidłowo się rozwija a nie po to by mi potwierdzić ciąże:confused2: Czekam już tyle to i do tego 29.02 poczekam...
alevandra super że z maleństwem wszystko w porządku :-) :)
jane co ona będzie w nocy robić ;-) ;)
Sreberko oby te syropki szybko postawiły ją na nogi:confused:

hahah o dziwo zasnęła normalnie :blink:

A ja myślałam, że długo czekam
A tu tylko od 21 stycznia wtedy potwierdziła moja gin ciążę a wizytę już we wtorek mam :confused: :cool:
I przyznam się, stres mnie dopada , z objawami u mnie marnie i takie czarnowictwo się uskutecznia. Jutro dopiero robię badania krwi bo miały być "świeże"

ja mam to samo ale wieczorami już mi brzuszek widać i nie od jedzenia więc mnie to cieszy :-) :)

Witajcie kobietki :-)

Jestem tu nowa i też mam termin na wrzesień.

Miło mi Was poznać i dzielić z Wami ten cudowny czas :-)

Anik, strasznie mi przykro - może jeszcze nic straconego - w tej ciąży też na poczatku u mnie nic nie było, dopiero w 8 dzidzia się pokazała.
Może jednak Twoja ciąża jest młodsza. Do zagnieżdzenia się jajeczka w macicy może ponoć dojść nawet do 10 dni po zaplodnieniu.
A beta "robi się" o ile pamiętam dopiero po zagnieżdżeniu.
Trzymam mocno kciuki za sobotnie wyniki.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

witaj

Cześć Dziewczyny ;)
Ja już po wizycie ;) Jestem strasznie z niej zadowolona , w końcu trafiłam na bardzo konkretną babeczkę. Wyszłam z gabinetu tak zadowolona bo zapytałam o wszystko co było tylko możliwe , ona sama też dużo mówiła i jak się okazało mam dosyć dużego krwiaka - przez to plamiłam i doszło do krwawienia <leżałam w szpitalu i nikt tego nie wykrył , byłam u lekarza po szpitalu i też go nie widział > a jak go dziś zobacyzłam to na prawdę wielki więc dziwne że nikt go nie zobaczył... Dała mi skierowanie na badania prenatalne to nie będę płacić raczej ;) super 450zl w kieszeni by było ale to zobaczę jak pojadę. Mój dzidziuś ma 3,75cm a dziś do zdjęcia odwrócił się tyłeczkiem ;))

Witaj gabeee! ;)
Gratuluje udanych wizyt ;*

gratulacje, fajnie że trafiłaś na kompetentnego lekarza, a co z tym krwiakiem?


ja jutro w końcu po tygodniu idę do pracy. Miałam zostać ale szefowa mi napisała, że przydałoby się żebym była na spotkaniu wiec jutro m z Olą zostaje i on będzie z jej drzemką walczył :-D
 
Anik bardzo mi przykro.. Nie ma slow aby cie teraz pocieszyc..

Ciesze sie z wszystkich udanych wizyt.

Nie wiem skad jestescie ale czy mowa o dr Wielgosiu z Wawy ?

A ja sie dzis dowiedzialam ze od 1 marca moge zostac bez pracy :( k.u.r.w.a akurat teraz...
 
Happy, będąc w ciąży jesteś pod ochroną. Jeżeli nie jesteś na l4 idź szybko. Kobiety w ciąży są pod ochroną do porodu, a później macierzyński Tobie przysługuje. Nie daj się.

Ale mam ochotę na spaghetti. Tak nagle mi przyszło :p
 
reklama
Mi chyba to medicover finansuje bo na skierowaniu jest napisane że finansuje jeżeli pójdzie się do placówek które są na skierowaniu no ale zobaczymy ;) <
Jane co do krwiaka to powiedziała że będziemy go obserwować i że powinien się wchłonąć sam <mam nadzieję że tak się stanie> dostałam luteinę znowu i spoczynkowy tryb życia.

A tak wg to powiem Wam dziewczyny , że teraz tyle rzeczy się dowiaduję tu wzw , tu krwiak , tu mi glukoza za wysoka wyszła , normalnie boje się zrobić kolejne badania bo za chwilę mi wykryją kolejne choroby.. no jakoś przed ciążą w sumie nigdy nie pomyślałam żeby się jakoś konkretniej pobadać bo człowiek taki zabiegany..
 
Do góry