reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wrześnióweczki

w pracy jestem i nie mam czasu za bardzo ale wpadłam pogratulować Korneli!!!!!!!! Wow bliźniaki :-) :):tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Ja też chciałabym dołaczyć. Jestem w 10 tc [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Annam, zdrówka i powodzenia dla Taty.

Kornelia, o ja! :) Marzyły mi się bliźniaki. Ogromne gratulacje.

Witam nowe mamy :)

A u mnie cały dzień latania. Dzieci do przedszkola, a później z mężem po lekarzach, bo musi badania do pracy zrobić. Od 8:00 dopiero co do domu wróciliśmy i jeszcze jutro musi jechać, bo wszystkich badań nie ma zrobionych. Pojechałam z nim aby dotrzymać tylko towarzystwa, bo myślałam, że szybko zleci, ale myliłam się. Przynajmniej jak był u jednego lekarza trzymałam kolejkę do drugiego. Teraz muszę coś szybko zjeść, ogarnąć w kuchni i po dzieciaki.

Pozdrawiam.
 
Kornelia gratuluje! :) naprawdę super :) ja tak od samego początku mojej ciąży myślę o bliźniakach :D Podwójna radość :) zdrówka dla całej trójeczki :)

Przyszła waga i odetchnęłam z ulgą bo poziom tkani tłuszczowej mniej niż 19% więc jest ok :) woda 56% i mięśnie ok.40% :) nie wiem, czemu całość daje powyżej 100%. Ale w przybliżeniu jest ok :)
 
reklama
Kornelia gratuluje! :) naprawdę super :) ja tak od samego początku mojej ciąży myślę o bliźniakach :D Podwójna radość :) zdrówka dla całej trójeczki :)

Przyszła waga i odetchnęłam z ulgą bo poziom tkani tłuszczowej mniej niż 19% więc jest ok :) woda 56% i mięśnie ok.40% :) nie wiem, czemu całość daje powyżej 100%. Ale w przybliżeniu jest ok :)

Co to za waga? :)
I jak ten krem? Kupiłaś? Co to za specyfik?
 
Do góry