reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Michalinka09 ja także mam dwóch lekarzy bo moja olewala badania itp . Ale musisz się postarać nawet na własną rękę aby mieć zrobione gbs przynajmniej bo na toxoplazmoze już za późno wydaje mi się ponieważ to jest na początku ważne badanie aby nie poronic

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Michalinka09 nie czeka sie długo na wyniki a to ważne badanie,gdy jestes nosicielem a nie podadza antybbiotyku przy porodzie to dzieciaczkowi grożą naprawde spore powikłania dlatego nie ma co tego lekceważyć i lepiej wiedzieć.A ten kto Ci tak powiedział to konował a nie lekarz,co za masakra!Najlepiej idz nawet dziś do jakiegoś punktu pobrań i poprostu zrób na własną rękę i dla swojego spokoju
 
Z pieszego usg pokazuje 28 września , od
Ostatniej miesiączki 13-14 września .
Takze sama juz nie wiem . W każdym bądź razie coraz bliżej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nadal dwupak :( 4h oxy, skurcze co 1-2min a szyjka nie drgnie. Dluga na 1cm i sie nie skraca. Jak samo nie ruszy to jutro powtorka z rozrywki...
Nareszcie kolacja bo juz slablam z glodu :o
 
reklama
Do góry