reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Rosie zobacz sobie jaki termin wyszedł ci na pierwszym usg z pomiarów dzieciątka.Lekarze zwykle patrzą na pierwsze usg no i na om ale zwykle te terminy się nie pokrywają.U mnie była różnica 4 dni ale to różnie bywa moze byc wieksza różnica.
 
Hej dziewczyny :). U mnie były straszne cyrki. Z terminem tez mam problem bo według miesiączki wyszedł na 14.09, a z pierwszego usg na 13.09. Z usg pomiarowego (35 tc) dopiero na 29.09. Ogólnie mam dwóch lekarzy, jeden nie wysyłał mnie na żadne badania typu toksoplazmoza itp, nie odpowiadał na żadne pytania i nie mówił co dzieje się z dzieckiem ani ze mną. Drugi lekarz na pierwszej wizycie powiedział ze od początku ciąży powinnam leżeć i nic nie robić bo ciąża zagrożona, w 30 tc powiedział ze mogę urodzić w każdej chwili i żebym była przyszykowana, od 32 drugiego tygodnia mam bardzo silne skurcze, bóle podbrzusza i kręgosłupa, codziennie myślę że to już. Jak miałam plamienia ok 3 tygodnie temu to powiedział ze daje mi góra 2 tygodnie bo rozwarcie tez na 1 palec. Minęły 3 tygodnie, nic się nie dzieje (wręcz wszystko ustaje). Leci mi 39 tc, nie miałam ani jednego ktg, badań gbs, dosłownie nic. Nie wiem co o tym myśleć. Chciałabym juz przytulic swoja Mała. Mówili że urodze duzo szybciej, a zapewne urodze po terminie...
 
reklama
laski wlasnie wypadl mi balonik po godzinie. zrobil rozwarcie na 3cm. teraz ide na oxy. Odezwe sie po calej akcji z malym na rekach. paaaaa
powodzenia 3mam kciuki
ja dziewczyny jeszcze naszykowałam pieluszkę tetrową aby buźkę zasłonić i taki polarowy pajacyk jakby było zimno żeby mąż nie musiał sie męczyć z szukaniem rzeczy
 
Do góry