reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Dziewczyny pomóżcie co uszykowac dla małej na wyjscir ze szpitala . Bo ja uszykowalam kocyk aby przykryć ja jak będzie we foteliku i spioszek na rozm 56 z długim rękawem i spioszek na 62 z długim rękawem [emoji4]wystarczy to na wyjscie? [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę ze na 56 wystarczy . takie tez wzięłam. Najwyzej naszykuj dzies na szafce komplet 62 gdyby była duża dzidzia to ktoś Ci podwiezie
 
MartAo ja nie biorę do szpitala tego moj mi przywiezie w dniu wypisu dla mnie rzeczy i dla małej [emoji4]ale masz rację na 56 wszystko a jak coś to 62 ale w to wątpię że taka duża będzie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mam ani jednej sztuki rozmiaru 56. Wszystko na 62. I do szpitala zapakowalam 3 pajacyki 3 body 3 polspiochy do tego grubszy kocyk i rożek no i dwie czapeczki. Jedna większa druga mniejsza i rękawiczki niedrapki oraz skarpetki. W domu też przygotowałam kombinezon ale to w razie brzydkiej pogody przywiezie mi mąż na wypis .
 
Do góry